Menu

Jak się poznaliście?

Ciekawa jestem jak poznałyście swoje drugie połówki?? Ja mojego męża poznałam na wakacjach nad morzem - pracował tak wtedy jako ratownik - ale byłam pewna, że to taka tylko znajomość, że potem każdy wróci do siebie i po znajomości - ale okazało się że mieszkamy w tej samej miejscowości :) Spotykaliśmy się dwa lata, potem zamieszkaliśmy razem, po pół roku od zamieszkania postanowilismy się pobrać - były oświadczyny, było planowanie wszystkiego i już od 4 lat jesteśmy małżeństwem.

Ju25lka
 746  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina miłość poznanie związek małżeństwo

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Ja poznalam swojego w VHS w Niemczech na kursie niemieckiego. Na poczatku nie zwracalam na niego uwagi. Tego dnia, jak mnie poprosil o chodzenie, mialam jeszcze dwie inne propozycje chodzeni, jedna nawet od jego kolegi. Ale jak zobaczylam go takiego zdenerwowanego jak sie mnie pytal czy nie chcialabym z nim chodzic... Nie potrafilam odmowic... No i w ten sposob jestesmy juz prawie 8 lat razem, z czego prawie 7 jako malzenstwo.
dudka
Poznaliśmy się na urodzinach mojego brata - 3 lata temu. ja się już od dawna w NIM podkochiwałam, bo często widziałam GO przypadkiem u brata, ale jakoś oficjalnie nikt nas sobie nie przedstawił :) A potem potoczyło się samo. Tak się potoczyło, że jesteśmy już po ślubie i mamy śliczną córeczkę !!
mumczinx
My poznaliśmy się na muzycznym serwisie interenetowym, każdy z nas poszukiwał podobnych płyt z muzyką. Następnie od słowa do słowa okazało się, że mieszkamy całkiem niedaleko od siebie. Zanim wyszedł z tego związek to przyjaźniliśmy się ponad 2 lata.
MonikaNowak
poznaliśmy się na ezeo.pl :D razem 2 lata za miesiąc ślub i dzidzia w drodze :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.