Menu

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz

Jak wasze dzieci śpią w łóżeczku? Czy mają zwykłą kołderkę czy śpiworek i czy mają poduszkę? Jeśli tak to od jakiego wieku waszym zdaniem można dać dziecku poduszkę do spania? Większość dorosłych śpi z poduszką, kiedy więc jest ona też odpowiednia dla dziecka? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Ania
 1464  10

Odpowiedzi

renata29
mój też śpi na płaskiej poduszce,ma kołderkę ale rzadko śpi pod nią,raczej na niej:)
amalka
Krzysio miał około 2,5 roku gdy spodobało mu się spanie na podusi wyższej niż dziecięcy "naleśnik" ale my generalnie nie posiadamy poduszek "wysokich"więc OK. Czasami zażyczy sobie by podusię zabrać i śpi na płasko :)
korek221
Grześ ma normalną pościel ale zamiast na zwykłej poduszce to śpi na takiej śmiesznej podusi w kształcie "pikaczu"
tlolek
kołdra i ukochany kocyś a podusia była płaska od chyba 6mż a teraz ma taką dla śpiących na brzuchu czyli też bardzo płaską
ja śpie różnie czasem bez poduszki a czasem mam taką samą jak Kuba (takie flaczka, jak mówi moja mama) a mąż na średniej wysokości (już oduczyłam go spania na wielkich poduchach)
daryjka87poznan
Moja mała od malego spi na płaskiej poduszce i kołderke tez miała.
lola86
moja śpi na płaskiej podusi nie chce normalnej .Nawet jak kładę ją z nami to tak się wierci do puki nie zjedzie całkiem na płasko i wtedy dopiero zasypia. I w śpiworku bo podczas snu przemieszcza się po całym łóżeczku
Renatka2019
Kacperek teraz śpi już pod kołderką, ale latem śpi pod kocykiem. A poduszeczkę ma prawie płaską, piszę "prawie" bo ma jakieś 5-6 cm wysokości.
sque
Julka od początku spała pod kołderką, albo na niej ;-)
A jeśli chodzi o podusię to może od 2 miesięcy dopiero śpi na tej płaskiej, ale nie bardzo lubi, bo często w nocy śpi na samym prześcieradle.
adaPG
moj ma taka poduszke-foke ,pamiatke znad morza.poduszka ma juz dwa lata i jest calkiem plaska ,zniszczona i nie sposob jej doprac,jadnak ja kocha najbardziej i choc ma dwie inne to i tak bez ulubionej nie zasnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.