Menu

jak sobie radzić

dziewczyny czy jest ktoś kto ma dwójke dzieci i jest sam???? jak wy sobie radzicie ??? bo mnie to wszystko przerasta?? oczywiście chodzi o finanse??? martwie sie że na nic mnie nie będzie stać . mam zasiłek wychowawczy alimenty tylko na jedno dziecko i co dalej!!! nawet jakbym chciała iść do pracy to co z mała ma dopiero 4 miesiące!! od rodziny zero wsparcia!!! każy żyje swoim zyciem!!! ale moze jakoś to będzie !!! nie wiem!!!

lui29
 522  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

zycie

Odpowiedzi

agnieszka15155
Współczuje ci ja mam też dwójke dzieci zarabia tylko mój facet jest nam też ciężko chciałabym iść do pracy ale nikt mi nie przepilnuje dzieciaków rodzina sie odwraca przesrane życie!!!!
kasiaimaks
Boże coś trzeba zrobić w Twojej sprawie. ja pamietam jak było źle kiedy byłam mała. 5 dzieci. pracował tylko ojciec..
lui29
dziewczyny najgorsze że nie ma z kim dzieci zostawić opiekunka to majatek!!!! i nie mam w nikim wsparcia psychicznego!!! bo kazdy zyje swoim zyciem i swoimi problemami!!! to zrozumiałe wszyscy moi znajomi maja pełne rodziny!!! więc co moga mi poradzić!!! ale rozumiem to!!!
JUSTYLKA
..a moze przyjaciółka, moze nawet dalsza rodzina? Jest ktos w kim znajdziesz pomoc i oparcie?Samej zapewne jest kosmicznie trudno a maluchy musza mieć silną mamusię...zupełnie nie wiem jak mogę Ci pomóc...
lui29
jak juz pisałam kazdy ze znajomych ma pełna rodzinę!!! i nie maja pojęcia jak to jest!!! ale musze sie jakos z tym uporać!!!
lui29
ja tez współczuje w dodatku jak ktoś ma jeszcze chore dziecko!!!!
lui29
ojciec dziecka ma ważniejsze sprawy jak własne dziecko typu nowa kobieta,imprezki itd!!!! brak słow
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.