Menu

jak sobie z nią poradzić?????

dziewczyny nie wiem co robić!!!!Mieszkam z teściową ,dobrą kobietą i kłopot w tym,że za dobrą.Już raz powiedziałam, że nie chcę pomocy i był spokój. Teraz z powrotem to samo.A ja po prostu nie lubię jak ktoś robi coś za mnie.Mówiłam mężowi ale to nic nie daje bo jak on jest w domu to jest ok ale jak pojedzie w trasę na tydzień to ona znowu sprząta za mnie, prasuje, gotuje.Tym bardziej, że ja pracuję i na bieżąco nie mogę tego kontrolować co ona robi.Pomóżcie!!!!!!co mogę zrobić????????????

isia8410
 652  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina teściowa

Odpowiedzi

JUSTYLKA
..kochana podeślij ją do mnie! Zapewniam Cie że tu się speŁni i może da Ci spokój (grins)(grins)(grins) ...po mojej gromadce tyle ciuchów do prasowania że i dla teściowej wystarczy(awve)
Delfin
z jednej strony to super (kciuki) a z drugiej to chyba wkurzające (zlosc)(zlosc) może trzeba jej powtórzyć (zlosc)(zlosc)
moniajulitka
rozumiem Cię czasami rzeczywiście jest to potrzebne ale na dłuższą metę jest to męczące..Skoro raz potrafiłaś powiedzieć to powiedz drugi,trzeci i tak aż zrozumie..Powiedz,że jak będziesz potrzebowała pomocy to poprosisz..Wkońcu może zrozumie:-)
isia8410
dziewczyny powtarzałam jej i nic nie pomaga:))JUSTYLKA podesłałabym Ci ją na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aby mieć spokój(grins)(grins)(grins) ja na prawdę wyrabiam się ze wszystkim sama tylko chyba nie w tych godzinach co dama sobie życzy(smutna)(smutna)
moniajulitka
Ja miałam ten problem ale oczywiście jeszcze zanim miałam dzieciątko...Wyprowadziłam się i mam spokój i luzik:-)
To jak już prośby nie pomagają to nie mam pojęcia co mogłoby pomóc.
mammma
podziękować teściowej za pomoc i Bogu za teściową. chłopa nie ma w domu, Ty w pracy i jeszcze narzekasz?? pomyśl że kiedyś jej zabraknie i jeszcze się urobisz po pachy.
a jeśli Cię to tak strasznie irytuje, to weź ją pod włos i powiedz jej że nie możesz tak patrzeć jak ona się zacharowuje, że powinna odpocząć i że niczego się nie nauczysz i będziesz kiepską gospodynią, jeśli nie da Ci szansy.
JUSTYLKA
isia spokojnie po wizycie u nas odechce jej sie wszelkich dodatkowych atrakcji...zapraszamy(grins)
aniula
a ja nie mam teseciowej....kurcze ale by sie taka przydala co by mnie wyreczyla...bo niestety u mnie wszystko na mojej glowie(pout)(pout)(krejzolka)
isia8410
zapomniałm dodać , że mam nianię do dziecka a może to jest wynik popisu przed obcą kobietą?????
kasia13_archiwum
Zgadzam sie 1000% z tym, co napisalam @mammma.
kasia13_archiwum
napisala*... ciagle mi sie to "m" na koncu wciska...
JUSTYLKA
Kitek ta pani jest juz zajęta...trzeba by napisac rezerwacje...(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.