Menu

Jak spędzacie Walentynki

Walentynki są stosunkowo "młodym świętem", które albo jest świętem lubionym, lub wręcz znienawidzonym. Wiele osób jest zdania, że święto to jest dobre dla nastolatek. Jak spędzacie ten dzień? Czy szykujecie romantyczną kolację i macie zaplanowaną jakąś komedię romantyczną do obejrzenia we dwoje? A może decydujecie się na wyjście do kina lub na kolację do restauracji, skazując się na tłumy ludzi i zero prywatności? Czy też jest to dla was dzień jak każdy inny i niczym nie różni się on od pozostałych? Napiszcie jakie jest wasze podejście do Walentynek i wasz sposób na spędzenie tego dnia.

Ania
 1117  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina walentynki 14 lutego

Odpowiedzi

domka
Absolutnie nijak ;( Sama w domu siedzę ,mąż do pracy idzie na 14 do 22 ...I jest to kolejny rok kiedy zmiana wypada mu tak że muszę być samiutka ;(
daryjka87poznan
Nie szykujemy nic nadzwyczajnego.
amalka
Spotykam się z koleżanką :)
Może choć raz mąż mnie zaskoczy i naszykuje coś pod moją nieobecność ale w sumie to nieszczególnie mi na tym zależy... Nie mam już 15 lat :)
Marlena
Dzień jak co dzień. W natłoku obowiązków i zajęć nie ma czasu nawet pomyśleć i czymś nadzwyczajnym. Może wieczorem napijemy się wina we dwoje.
mala21
to święto dla nastolatków. Mąż w pracy, będzie pewnie albo puźno w nocy, albo rano.
renata29
o 4 rano był walentynkowy pocałunek i potem mężu pojechał do pracy:)nie świętujemy tego jakoś szczególnie
mamaMaksa
Dzien jak kazdy inny
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.