Menu

Jak spędzasz dzisiejszą niedzielę?

Dla wielu właśnie niedziela to najprzyjemniejszy dzień tygodnia. Ty także należysz do osób, których ulubionym dniem jest właśnie niedziela? Jak spędzasz ten czas? Jakie plany na dziś?

NetMamaTeam Team
 651  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina plany niedziela

Odpowiedzi

amalka
Wstanę rano, pojadę na działeczkę (sprzątać po dzisiejszej imprezie i podlać grządki) a później szwagier przywiezie mi Krzysia i płyniemy w rodzinny rejs (jeśli mąż się pozbiera hehe) Wieczorkiem skończę wreszcie kłaść gładź i może okna pomaluję... Zobaczę jeszcze (grins)
amalka
@Eudaimoniu jak ja lubię czytać wszystko co napiszesz... Aż się rozmarzyłam... (kwiatek)
amalka
Otóż to (cukierek)(cukierek)(cukierek)
rozowa82
dzisiejsza niedziela jak na razie to koszmar, nie wyspałam sie, w nocy było za gorąco, nawet dzidzius w brzuchu czuł ze cos jest nie tak.... moze jak wypije kaffke to sie polepszy... a planujemy dzis basen z młoda...
karolcia514
Dzisiejsza niedziela można powiedzieć ze minęła na leniuchowaniu obiad u rodziców później młoda drugie pol dnia spędziła w basenie a my z mężem obok niej na kocu :) teraz siedzimy w domku i zajadamy sie popcornem :)
amalka
Rejs mnie wykończył bardziej, niż gdybym (nawet w tym skwarze) skopała całą działkę... 2,5 godziny duchoty, dwie przedstawicielki pewnej nacji wrzeszczały ile siły w płucach (do tego niesamowicie gwary nie lubię), przez pierwszą godzinę słuchałam szant a resztę czasu muzyki góralskiej (bach)(krejzolka) Pierwszy i ostatni raz zafundowałam sobie taką "przyjemność". Tortury prawdziwe...

Dobrze, że poranek i popołudnie były magiczne (cukierek)(cukierek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.