Menu

Jak to jest?

Dziewczyny mam do Was pytanie,może będziecie wiedziały jak to jest?Mianowicie żona mojego brata zdradzała go około 2lat i teraz się to wydało.On ją spakował bo nie chce jej znać,chce rozwodu,ale ona powiedziała,że mu go nie da.Dodam że nie mają dzieci.Może wiecie czy w takiej sytuacji on dostanie ten rozwód czy musi się z nią męczyć?

Kasia21
 667  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina rozwód

Odpowiedzi

renata29
rozwód pewnie w końcu dostanie ale na pewno nie na pierwszej rozprawie skoro ona się nie zgadza,to trochę potrwa
avilla1209
jezeli bedzie mial na to towody to sprawa moze rostrzygnac sie szybciej!a tak poza tym to kobieta nizle jebnieta zeby kolesia walila po rogach i jeszcze nie dala mu rozwodu!
avilla1209
aha i to ze niemaja dzieci tez ulatwia sprawe
madusia
nawet jesli sie nie zgodzi to sedzia moze dac rozwod nawet na 1ej sprawie-moja znajoma tak szybko go dostala nawet sedzia przyznal jej wyzsze alimenty
Kasia21
Nie wiem jak z tymi dowodami,bo pare osób mu o tym powiedziało,a czy będą chciały zeznawać jako świadkowie,to nie wiem
andziabuziak
dla mnie to jest jakos tak nie do pojęcia. wziąć slub ...ślubować ..i Zdradzać (krejzolka)
u nas jakoś w rodzinie się mowi że baw się puki możesz ...jak chcesz wziąć ślub mocno się zastanów..bo rozwodu nie bedzie. ślubujesz Panu Bogu. i tak własnie jest .
Sory anie nie fer Robiła ta Bratowa...oby szybciej dostał rozwód Brat ...pozdrawiam
avilla1209
o ile sie przyzna
Lwiczka
Sorki za uszczypliwość ale Twój brat musiał jej wogóle nie znać skoro przez dwa lata nic nie zauważył.
avilla1209
Lwiczka cs w tym prawdy jest
justii34
Zdrada czasem nie jest powodem do rozwodu..Sąd może przychylnie ppatrzyc na zone jesli ona mu udowodni iz ja zaniedbywal...iti że zrozumiała błąd i go kocha i przeprasza ,to sąd moze odroczyć sprawę na czas......rok,dwa aby spróbowali pogodzić zwiazek ale raczej tak postępuje gdzie są dzieci. Twój brat oprócz zdrady powinien przyszykować inne argumenty i pamiętajmy że same słowa nic praktycznie nie znaczą.dowody i świadkowie -inaczej upłynie dużo wody........zanim sąd orzeknie o winie.Proponuje zachecić ją do rozwodu na ugodzie,będzie szybko i gładko 2-3 sprawy ale muszą najpierw zrobić podział majatku(grins) Taki przypadek rozwodowy samej zdrady to ciężka sprawa(pout)
Lwiczka
(prezent) @muminkow6 - no tez o tym pomyślałam ale wolałam się nie wychylać dlatego napisłam że dziwne że przez dwa lata nic nie Zauważył(nigdy)
alinagj1o2
Moim zdaniem nie powinnaś się do nich wtrącać,bo to najgorsze co możesz robić oni na pewno nie potrzebują przyzwoitki.Jak emocje opadną trochę sami niech rozmawiają i znajdą powód nie są dziećmi i mają swoje sprawy które rozstrzyga się tylko na osobności.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.