Menu

jak to jest z przedszkolem?

Kochane mam do Was pytanie odnośnie przedszkola. Cy jest obowiązek, aby dziecko pięcioletnie szło do przedszkola? Czy może w wieku sześciu lat iść od razu do szkoły?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Miłego niedzielnego wieczorku:)

joasik31
 592  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie przedszkole

Odpowiedzi

joasik31
miało być: czy jest obowiązek...
przepraszam za błąd:)
Ewa0528
A twoje dziecko miało by iść do pierwszej klasy czy zerówki
Ewa0528
Mój synek chodzi do przedszkola ma 5 lat ale nie jest obowiązkowe i jako 6 latek pójdzie do starszaków czyli zerówki ale w przedszkolu bo tak będzie lepiej dla niego.
Zana
JESZCZE NIE MASZ OBOWIĄZKU ...
mala21
jeśli będzie obowiązkowe, to będzie bezpłatne, znaczy bedzie zapewniona możliwość bezpłatnego bo płatne nadal będą
Madzik8889
geodonna69 w tym pytaniu pewnie joasik31 chciała zapytać czy jest już obowiążkowwe przedszkole od lat 5. Narazie jeszcze nie ale moja córka(rocznik 2008) już pójdzie obowiązkowo w wieku 5 lat do zerówki a od 6 do pierwszej klasy. Jeśli jest obowiązkowa zerówka(zazwyczaj znajduje się ona przy przedszkolu zwłaszcza na wsiach tak jak u mnie bo w wiekszych miastach już robią przy szkołach)to jest ona bezpłatna ale TYLKo jeśli dziecko jest na okres tych zajęć czyli zazwyczaj jest to w godzinach 8-12 a następne godziny są już płatne
Madzik8889
obowiązkowa zerówka*(kwiatek)
Zana
geodonna wiesz co na 100% pewności nie mam ale ja rozumiem że jeśli będzie objęte obowiązkiem edukacji to darmowe ....
PatrycjaM
geodenna69 u was sie tyle płaci za przedszkole? Koszmar. No to mam szczęsćie bo synjutro zaczyna swój 4tydzien i za luty zapłaciłam 93zł. W marcu będzie troche wiecej bo chodzi na gimnastykę ,angielski(ha!ha!) ale to jakieś 20zł. Co do pójscia do szkoły 6latków to jestem przeciw ale nie mam na to wpływu. Mój syn tez rocznik 2008 i bedzie musiał iść.
flame123
u nas sie placi 700:(((
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.