Menu

Jak to jest z tymi pytaniami?

Drogie NetMamy,

zauważyliśmy, że ostatnio na naszym portalu pytań jakby mniej, w związku z tym postanowiliśmy zapytać Was, czy Wy też macie takie wrażenie. I jeśli tak, jaka mogłaby być tego przyczyna i co z tym fantem zrobić? Oczywiście nie jest naszym celem skłanianie Was do zadawania pytań "na siłę" lub jeśli nie macie takiej potrzeby, ale nie chcielibyśmy także, aby na przykład w sytuacji, w której w wyniku niezauważonego przez nas problemu natury technicznej lub innej, zadawanie pytań i wymiana informacji na portalu były utrudnione. Dlatego jeśli zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy dajcie znać. Dołożymy wszelkich starań, aby przeszkoda zniknęła. Chcemy ulepszać portal dla Was, dlatego Wasz feedback jest dla nas bardzo cenny! (awve)

NetMamaTeam Team
 432  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli pytania netmama

Odpowiedzi

LaMandragora
Wakacje... ;) Ludzie wychodza na dwor, mniej siedza w necie. Mysle, ze z tym fantem nie trzeba nic robic. No chyba, ze Team umie psuc pogode, jakies techniki manipulacji pogoda... (grins)
Ludzie na urlopach. Po wakacjach pewno znowu statystyki sie poprawia.(kciuki)
Beki
Bliżej września na pewno wszystko wróci do normy.
irekzboralski
wydaje mi się,że Ania ma rację...od czasu wprowadzenia zmian jest nas chyba mniej no i faktycznie...wakacyjny czas, długie dni sprawiają,że chętniej przebywamy na świeżym powietrzu niż przed monitorem komputera...
amalka
Wakacje, pogoda, remodeling strony... Istotnym (moim zdaniem) jest również fakt, iż dzieciaki nam powyrastały, inaczej czas z nimi spędzamy, obowiązków przybyło lub się zmieniły, część mam wróciła do pracy/ podjęła pracę... Pytania nagminnie się powtarzają, wystarczy zatem poszukać w archiwum. Kto tak robi, nie pyta po prostu (bo i po co).
amalka
Przyłączę się do prośby jednej z Mam moich najulubieńszych- EDYCJA!!! Czasem moje własne byki walą mnie po oczach. Nie będę za każdym razem dopisek robiła przecież (z wyjaśnieniami)

Zmian tylu dokonano a nasza jedna, tyci prośba jest nadal ignorowana (poklawiszach)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.