Menu

Jak to wygląda ????

Za 2 tygodnie mamy iść na pierwszą wizytę do laryngologa . Mamy podejrzenie 3 migdała ( córka 10 lutego będzie miała 3 lata) chciałam wiedzieć ja przebiega taka wizyta . Czy tak małym dzieciom też robią tą endoskopie ????? czy potrzebuje aktualne badania krwi na ta wizytę ????

lola86
 418  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko

Odpowiedzi

lola86
No właśnie bo mała raczej nie da sobie rurki wsadzić do nosa . On jest po szpitalu tak wystraszona ze jak wchodzimy do przychodni to już ma łzy w oczach .
jagoda30
my nie robiliśmy badań,lekarz zajrzał do gardła,nosa i uszu,palcami gardło,na endoskopię to raczej trzeba się umawiać.
krasna1
mojej córce lekarz włożył palca do buzi,2 sekundy i było po badaniu,
nieprzyjemne uczucie ale trwa chwilę
izkalepszy
U nas też badanie było ,, na dotyk i oko,,bez endoskopi mała miała wtedy 3 lata nawet się nie zorientowała i było po badaniu
sque
No u nas robiła 2 razy już takie badania i muszę stwierdzić, że lekarka ma podejście do dzieci bo córa nie zapłakała, nawet nie buntowała się nic, wszystko robiła co Pani Doktor kazała i wyniki oglądała sobie na monitorze. Myślę, że takie badanie są jednak najdokładniejsze niż tylko popatrzenie w buzię i poobmacywanie, bo my się dowiedziałyśmy że migdał jest na tyle powiększony że córa ma zakryte 80% światła w gardle do oddychania i połykania. A teraz czekamy na zabieg bo leczenie sterydami nawet nie przyniosło żadnych rezultatów. Więc my za 2 tygodnie mamy już zabieg.
sque
Dodam tylko że teraz córa skończyła 3,5 roku a pierwszą wizytę miała u tej lekarki w wieku 3 lat.
izkalepszy
Na wizytę nie potrzeba badania krwi dopiero jak by miał być zabieg robiony to przed zabiegiem
sque
@vanja to ja miałam jednak dokładniejsze badania i nawet wydruki komputerowe ze zdjęciami mam i wszystko ładnie opisane. Powiem szczerze, że takie badanie jak u Ciebie było to po prostu poszli na łatwiznę, bo u jednego lekarza który tak badał też byłyśmy i on stwierdził, że tu mało co jest powiększony i tak naprawdę nic się nie dzieje, a był niestety w błędzie i to dużym.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.