Menu

jak to zrobić?1

Dziewczyny mam nietypowe pytanie mianowicie niedawno zmarła córka moich znajomych miała zaledwie 19 lat posiadała konto na NK i FB, i właśnie tu mój problem jej rodzice poprosili bym zlikwidowała jej konta na portalach społecznościowych ponieważ jej śmierć była związana z wypadkiem który miał miejsce 29 lipca w Kołobrzegu i wszystkie lokalne i nie tylko gazety a właściwie szmatławce ściągają jej fotki z NK i publikują je w swoich artykułach na temat tego tragicznego zdarzenia!
Może któraś z was wie jak to zrobić - niestety nie znamy haseł do jej kont na portalach bo jej komputer kilka tygodni temu uległ awarii i wszystkie dane na min zapisane są nie do odzyskania a zależy nam na czasie...
Jeśli któraś miała podobny problem i wie jak to zrobić proszę o pomoc.
Serdecznie dziękuję

margolcia85
 499  5

Odpowiedzi

Agunia
pozostaje jedynie skontaktowac sie z administratorem portalu
margolcia85
dziękuje, tak przypuszczałam ale kurcze nie mogę znaleźć na żadnym portalu jakiegoś normalnego kontaktu a to co jest nie ogarniam tego - znaczy nie wiem pod co to podpiąć bo co to problem techniczny?!
Anieelica
Wchodzisz na swój profil na nk - następnie w prawym głównym rogu klikasz na "Profil" - "Pomoc" -- na samym dole strony malutkim druczkiem pisze "Kontakt" -- następnie: "Jeśli chcesz się o coś zapytać lub przekazać nam sugestię skontaktuj się z Działem Obsługi Użytkownika" następnie napisz jaka jest sytuacja, na pewno pomogą... mojej koleżance ktoś zmienił hasła na nk i właśnie w taki sposób zgłosiłam to do Działu Obsługi Użytkownika i zablokowali to konto ;) Pozdrawiam(awve)
daryjka87poznan
Musisz napisac do administratorów.
Niegrzeczna
Tak jak dziewczyny radzą ew opłacić informatyka za rozkodowanie haseł ale to już troszkę kosztuje.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.