Menu

jak ubierac 8 mc malca????

Szymek ma 8 mc. w styczniu chorował na zapalenie płuc i leżał w szpitalu 3 tyg ....teraz od 20 kwietnia tez przebywa na zapalenie płuc!!!(placze)(placze)
niby pogoda super a kasłał na drugi dzien i po zbadaniu okazało sie zapaleniem płuc .
szymek jest od stycznia na ciągłych inhalacjach z nebulizatora pulmicort i berodual 3xdziennie.
powiedziano że może to byc astma.
ech...i nie wiem ...
mam uważać i na krótko z nim wychodzić..nie do ludzi bo ktos kichnie ,kaszlnie i znów bedzie chory dobrze go ubierać !!!
chyba najlepiej to w ogóle z nim nie wychodzić (placze) no przecież tak sie nie da!!! gdy wyjdzie na dniach znów sie bede obawiać czy wszystko bedzie dobrze by nie zachorował. ten szpital mnie wykańcza 25zł za dobę!!! masacra jak dla mnie i ciągle sie mijam z męzem bo pracuje od 6 do 20.00 a do nas na weekendy przyjeżdża do szpitala
co ja mam robić by tak nie chorował!!!!

andziabuziak
 505  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie bezradnosc

Odpowiedzi

andziabuziak
kochana kasiu13 dużo mi pomogłaś dziękuję.
mycha2706
Skarbie niech Ci przepiszą Steri-Neb salamol do inhalacji.Mojego Grubego tez leczyli non stop pulmicortem,berodualem i gów** to dało ,dwa tygodnie na antybiotyku,11 dni w szpitalu,po 3 dniach skierowanie znów do szpitala... w koncu juz sie tak wkurzylismy,zadzwonilismy do Karpacza (mielismy skierowanie od naszej doktor,ale tam sie czeka długo) no i powiedzielismy,ze nie damy dziecka do naszego szpitala i czy sie im podoba czy nie przywozimy go,bo dusznosci...akurat mielismy farta,bo ordynator Pomarańska miała dyżur i sie nami zajęła.Po dwóch dniach tylko i wyłącznie po tych inhalacjach! wróciliśmy do domu.Nie douczają sie w szpitalach i lecza starymi,oklepanymi metodami.Moja pani doktor ucieszyła sie jak jej powiedziałam co Hubert dostał za leki,bo nie znala tego i bedzie stosowac u innych dzieciaczków... No i jak napisała Kasia( tak nawiązując do Twojego pytania(grins) to nie przegrzewaj.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.