Menu

Jak ubrać dziecko do lekarza?

Jadę niedługo z dzieckiem do lekarza ( 8 latek), i niewiem czy ubrać mojego chłopca tak zwyczajnie? Bo moja koleżanka ubrała dziecko w białą koszulę ( dziwne), może tak było wygodniej.

pitersik12
 1343  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Odżywianie lekarz dziecko

Odpowiedzi

ADAMSKA98
ja ubieram normalnie i nie do przesady biala koszula do lekarza ,ubierz tak jak iubierasz jak gdzies wychodzi tak jak do szkoły
pitersik12
PRZEZ POMYŁKĘ DAŁAM DO ODŻYWIANIA...
pitersik12
ZAWSZE MĄŻ Z NIM JECHAŁ DLATEGO SIĘ PYTAM
Magdzik
Trochę dziwne pytania zadajesz... A Ty @gochasta już węszysz(smiech)
Ale swoją drogą, przez te 8 lat Ty nigdy nie ubierałaś swojego dziecka?? Zawsze wszystko mąż robił?? To pozazdrościć Ci tylko męża(kciuki)
A odpowiadając na pytanie, to ubierz dziecko na luzie i przede wszystkim wygodnie:)
robaczek
oj tam... ja bym ubrała w garnitur
Kubusiowa
normalnie
xkasiulax
moja ma 6-miesięcy ......ale zawsze ubieram ją wygodnie,że by potem ja szybko rozebrać i ubrać,ja bym założyła mu podkoszulek na to jakąś bluzę rozpinaną albo sweterek i spodnie normalnie i wygodnie (kciuki)(kciuki) ............swoja drogą fakt pytanie dziwne (krejzolka)
krasna1
spytaj męża skoro ma wprawę
madusia
niestety moj maz jest w pracy,gdyby byl to pewnie by Ci doradzil
madusia
(grins)(grins)
madusia
(grins)(grins)
Nula139
Normalnie,wygodnie...
Spodnie,koszulka,bluza.
Zana
czy On nie idzie niedługo do komunii?? może inauguracja stroju ??? (grins)(grins)(grins)(grins)
KlaudynaK
ja bym przede wszystkim do koszuli dała muszkę - będzie elegancki... A może dziewczyny, lepiej niż spodnie prezentowała będzie się spódniczka? (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
(to złośliwość ciężarnej co nie czuje się najlepiej...)
Mysiaa
?????poważnie pytasz?????To TY nigdy z nim nie wychodziłaś na dwór jak była taka pogoda jak dzisiaj???anessa85 ma rację ,gdyby on miał 8 tygodni....ale 8 lat???(wow)(wow)
pitersik12
KOSZULA I MUSZKA WYOBRAŻCIE SOBIE CHŁOPAK WCHODZI DO LEKARZA I MĘCZY SIĘ Z ZDJĘCIEM MUCHY I Z ROZPINANIEM GUZIKÓW KOSZULI( CHCE BYĆ JUŻ SAMODZIELNY). Wydaje mi się ze moja koleżanka , była w szkole z dzieckiem na apelu dlatego miał białą koszulę,,,
Mysiaa
po tej Twojej wypowiedzi nasuwa mi się tylko jeden wniosek......to "pytanie" zadałaś chyba tylko po to żeby Twoja koleżanka została tu objechana za to jak ubrała swoje dziecko do lekarza(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Mysiaa
No raczej podpucha.....bo kto się pyta jak ma ubrać swoje 8 letnie dziecko do lekarza???(wow)(wow)(wow) I jeszcze twierdzi ,ze nie wie jak je ubierać bo zawsze mąż to robił (wow)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
monka21m
Ja bym mu założyła slipki, w końcu pada....(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
kaisaa4
hehe, ja na szczęście akurat odłożyłam kubek kawy więc uniknełam zachłyśnięcia hehe .... a co do pytania to dziecko gdzie kolwiek idzie ma być ubrane schludnie i czysto :) ..... byle nie w piżamę i szlafrok :P
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.