Menu

"Jak wam minął dzień"

witam tak jak w pytaniu jak wam minol dzisiejszy dzień ?? my z mężem i córcią rano byliśmy na mszy która odbywała się na cmentarzu po powrocie zjedliśmy obiad trochę się po leniliśmy a na końcu byliśmy na rodzinnym spacerze :) teraz siedzimy i oglądamy tv :)

karolcia514
 427  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport dzień

Odpowiedzi

natuuusia19
jak wstalismy mezu zrobil kanapeczki na sniadanie:) pozniej pojechalisly na cmentarz do mojej mamy, dziadkow i brata ciotecznego do chruslina. nastepnie wrocilisy i poszlismy do mojego taty i lolego dziadkow. wrocilisy i zjedlismy obiadek:) a niedlugo wybieamy sie jeszcze raz do nas na cmentarz bo oboje uwielbiamy ten wieczorny widok zniczy:)
daryjka87poznan
Spalismy u meza rodziny wiec tam bylismy na grobach, popołudniu wrocilismy, chwile odsapnelam i wzielam sie do pracy chałupniczej bo na jutro rano musze miec ja skonczoną.
krasna1
bieganiną po lekarzach...szkarlatyna
anulka2281
Dla mnie to był strasznie płaczliwy dzień... To pierwsze święto zmarłych od czasu śmierci mojej córeczki. Nie ma dnia żebym się nie popłakała ale dzisiaj na każdym kroku się rozklejałam. Tak ciężko jest mi się z Nią pożegnać(placze)(placze)(placze)
sque
Rano szybka kawka i śniadanko i wypad na cmentarz, w sumie zeszło nam 3,5 godziny, potem na obiad do mojej cioci, potem Julki drzemka w domku i spowrotem do cioci na kolację. O godzinie 21.00 wróciłyśmy do domku, kąpiel i córeczka jeszcze nie ma zamiaru iść spać, a ja już padnięta jestem.
xkasiulax
mój z kumplem w fife później cmentarz
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.