Menu

jak wam się goiła rana po cc? jakie myślicie jest prawdopodobieństwo, że jak moja mama miała 2 razy to ja też będę

hej, słuchajcie boję się, że skończę tak jak moja mam dwa razy miała cc, choć nic tego nie zapowiadało, ale choć wody jej odeszły to nie miała rozwarcia i musiała mieć cesarskie cięcie , co myśliscie. Czy myślicie że jak moja mama miała dwa razy, to jest większe prawdopodobieństwo że ja też będę mieć, boję się trochę tego.

Mariee27
 379  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie cesarskie cięcie

Odpowiedzi

irekzboralski
Rana p[o cesarce goiła się bardzo dobrze bez stosowania jakichkolwiek maści. To,że Twoja mama miała 2 razy cesarkę nie oznacza,że Ty również ją będziesz miała.
Beatka9316
To, że Twoja mama miała nie znaczy, że Ty też będziesz miała...
Nena
Jak wyżej.
A po za tym mnie też odeszły wody bez rozwarcia i po dobie dostalam leki na jego wywołanie by po 4,5 h urodzic bez cesarki.
kama86
Nie ma nic do zeczy ze twoja mama miala cc.To nie jest dziedziczne.
Ten zabieg wykonuje sie tylko wtedy kiedy sa ku temu przeslanki.A co do goienia sie rany tego ci nie powiem bo nie mialalm cc..
mgli21
ja miałam 1 cesarke rana goiła sie super i teraz jestem w 2 ciązy i MODLE SIĘ O CESARKE heheheheh;D
pscolka1987
CC to nic innego jak operacja i każda kobieta przechodzi ją inaczej .Rana u jednych sie goi a u innych nie,i sa problemy (ja miałam zakażenie podczas cc nie chciało sie goić antybiotyk ropa ,ciężko było )Miałam dwa razy cc i 2 raz tez miałam (krótki odstęp )poczytaj sobie fora na temat CC .A czy ty bedziesz miec cc decyduje lekarz !!I
Tuptolek
nie tak najgorzej, nie wyjęły mi szwów i za to trochę ciągło, dopiero moja gin je wyjęła, a czucie w pasie odzyskałam niedawno (2 m-ce po )
monikarogalska2
moja mama tez miała dwa razy cc, a ja dwa razy rodziłam naturalnie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.