Menu

Jak wspominasz dzień swojego ślubu?

Podziel się z nami tym jak wspominasz dzień swojego ślubu. Czy często oglądacie kasetę/ płytę z tego dnia? Wspominacie wspólnie ten dzień? Czy dzień Twojego ślubu był taki jak sobie wymarzyłaś? Gdzie odbył się Wasz ślub, tradycyjnie w domu weselnym, czy też w jakimś egzotycznym kraju, pod palmami, w bardzo romantycznej scenerii? Czy były może jakieś potknięcia i wpadki, które często po latach wspomina się jeszcze lepiej?

Ania
 925  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina wspomnienia ze ślubu dzień ślubu

Odpowiedzi

karolcia514
Ach co to był za ślub ........... :)ten dzień wspominam jako jeden z najpiękniejszych dni a drugi taki dzień to przyjście na świat mojej córeczki :) nasze przyjecie weselne odbyło sie tradycyjnie w domu weselnym wpadek żadnych nie zaliczyliśmy :) no morze jedna taka tyci malutka jak wkładałam mężowi obrączkę na palec :)) dodam ze nasza płytę z wesela oglądamy raz w roku w nasza rocznice ślubu :)
Tuptolek
najpiękniejszy dzień w moim życiu
Tuptolek
a miałam przerwę przed uczciwością małżeńską :D trochę mi nerwy puściły w złym momencie :D płakał caaaaaaaaaaaaały Kościół hehe dlatego przysięgę prawie obejrzałam jeden raz (dziesięć lat mija w tym roku) wesele jak nam się zachce to oglądamy.
mycha2706
A u nas było zabawnie :) to był fajny ślub...może brzmi dziwnie, ale wszystko było na takim luzie, śmiechu było mnóstwo, łącznie z przysięgą, kiedy mój małzonek powiedział" i ślubuje ci...itd... zapomniał powiedzieć Moniko...po całej Jego przysiędze ksiadz dodał -"to powiedz jeszcze kogo poslubiasz, bo tu nikt nie słyszał :D ślub odbył się w maleńkim kościółku, ksiądz misjonarz, który był tak inny od pozostałych księzy.Kazanie głosił i wszyscy pekali ze smiechu. Towarzystwo przednie, przyjaciele i najbliższa rodzina..., Bez spiny, bez pompy. A przyjęcie mielismy w domu, po którym zbombardowany pan młody wsiadł na kolażówkę i pojechał spać do swojego domu :D:D:D Na zdjęciach mamy same radosne miny:) A i slub był połączony z chrztem naszej 5-miesięcznej córki:)
renata29
Akurat wczoraj wygrzebałam zdjęcia ze ślubu :) Strasznie się śmiałam w czasie przysięgi :)
emiliab
Tylko najbliższa rodzina, bardzo kameralnie. Niektórzy nawet nie powiedzieliby, że to ślub.
daryjka87poznan
Wspominam teraz bardzo czesto ten dzien, mimo wszystko ze rozwodze sie teraz :( Nie raz wyciagłam zdjecia i przygladałam sie jacy wtedy bylismy szczesliwi. ;(
Majaaaaaa0000
Najpiękniejszy dzień w moim życiu to narodziny mojej córeczki...Ślub brałam jak było - 18 stopni ;( W kościele w którym nie było wcale grzane zimno itd! wiec średnio go wspominam...Na weselu teść napił się i narobił mi wstydu...Ale jeszcze najpiękniejszy dzień w moim życiu to moje 16 urodziny...
aniol
Najpiekniejszy dzien w moim życiu ...tacy piekni i młodzi hihi a w tym roku mamy 10 rocznice slubu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.