Menu

Jak wspominasz Swój pierwszy dzień w przedszkolu?

Pierwszy dzień w przedszkolu to ważny dzień zarówno dla rodziców, jak i dziecka. Pamięta się go doskonale, albo zna z opowieści. Niektórzy od razu chcieli wracać do domu, innych nie można było oderwać od zabawek i nowych kolegów. W jakim wieku Ty poszłaś do przedszkola i jak wspominasz swój pierwszy dzień?

Ania
 779  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Przedszkolak Szkoła i Kształcenie przedszkole

Odpowiedzi

amalka
Poszłam do przedszkola w wieku 6ciu lat. Pierwszego dnia nie pamiętam :)
sara7777
Ja identycznie jak Geodonna23
Ania111990
Poszłam do przedszkola w wieku 5-ciu lat ale pierwszego dnia jakoś nie pamiętam.
goskapolak
Poszłam jako dwu i pół latka.Wiadomo,że pierwszego dnia nie pamiętam.Chyba nie był jakiś wyjątkowy bo mama nigdy o nim nie mówiła.Być możę dlatego,że chodziłam do żłobka i z większością dzieci przeszłam do przedszkola.
emiliab
Miałam 5 lat i pamiętam jak zaprowadziła mnie mama z bratem. Jak odchodzili to mama płakała a brat powiedział mi, że przedszkole jest fajne i żebym się nie bała. Potem pani wzięła mnie za rękę i wprowadziła do sali gdzie było dużo dzieci i wiele z nich strasznie płakało, ja nie płakałam. Ubrana byłam w biały sweterek z kapturem. To tyle co utchwiło mi w głowie.
renata29
Miałam pięć lat.Pamiętam tylko tyle,że z grupką innych dzieci siedzieliśmy na brzegu dywanu i płakaliśmy.
MaLaCzarna
Ja nie pamiętam , ale moja mama opowiadała że jak po pierwszym dniu po mnie przyszła i zapytała jak było to powiedziałam , że w d.... mam takie przedszkole ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.