Menu

Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 30 lat?

Życie jest piękne! Zwłaszcza jak się jest zdrowym, a u swojego boku ma się wspaniałego partnera, dzieci, przyjaciół. Taki stan mógłby trwać wiecznie. Ale ponieważ wiecznie trwać nie może, to chciałam Was zapytać, jak wyobrażacie sobie siebie, swojego męża i dzieci za 30 lat? Jak chciałybyście, aby wyglądało Wasze życie?

Ania
 1487  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina Zdrowie przyszłość ty za 30 lat

Odpowiedzi

amalka
Chciałabym napisać coś pozytywnego ale nie mogę... Mam już w głowie wizję swej starości i przeraża mnie ona okrutnie :( Jak wygląda moje wymarzone życie za 30 lat? Inaczej niż wyglądało będzie i tego niestety jestem pewna...
goskapolak
Z wizją niedługiej emerytury i mam nadzieję,że że zgromadzonym finansowym kapitałem zakupię gdzieś na malutkiej chorwackiej wysepce kawałek ziemi i domek z samymi oknami-żeby w każdym miejscu można było relaksować się widokiem.Będę popijać rakiję albo wino z dużych butli na tarasie,hodować winorośl i kiwi.
Mam nadzieję mieć jeszcze czwórkę dzieciaków,które wpadać będą ze świata do nas z wnuczętami a nasza furtka i dom nigdy nie będą zamykane.
olenka78
nie wiem czy tyle dozyje .......
emiliab
Nie wyobrażam sobie tego, mam tylko nadzieję, że będę dumna z moich dzieci i nie będę samotna.
natmama47
Mam nadzieję, że będę zdrową, fajną i cieszącą się życiem kobietą (byc może nawet babcią, choc najpierw muszę doczekac się dzieci:D)
daryjka87poznan
Tak daleko nie wybiegam w przyszłosc.
madziullka
nie wyobrazam sobie... nie wiem co będzie jutro a co dopiero za 30 lat!!!
karolcia514
Nie wyobrażam sobie tego co będzie za 30 lat
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.