Menu

jak wypalic pokarm

kochane mamy przechodze na butelke bo moja niunia nie przybiera na wadze bo mam słaby pokarm ale boje sie o swój w piersiach co zrobic zeby nic tam sie nie zbierało i zeby nie zrobily jakis guzy co mam z nim robic jak mała nie pije i zeby juz go nie bylo pomozcie

ewus
 3493  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

wypalic pokarm

Odpowiedzi

myszka838383
ja miałam mało pokarmu więc z dnia na dzień rzadziej odciągałam..aż w końcu przestalam i pokarm zniknął. Idz do lekarza ..przepisze Ci tabletki na zatrzymanie laktacji. Podobno pomaga też picie szałwii.
domiska
malo pij,odciagaj pokarm ale tylko do mometu gdy poczujesz ulge! a najleiej idz po tabletki na wysuszenie! polecam jeszcze solarium dodatkowo!
Kamkamka
a nie lepiej karmić piersią i dokarmiać?
aniula
COS TAKIEGO JAK SLABY POKARM...NIE ISTNIEJE!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc) POKARM JEST ZAWSZE IDEALNY, O KAZDEJ POPRZE JEST TAKI JAK POTRZEBUJE TEGO MALUSZEK..CO WIECEJ ZMIENIA SIE JEGO SKLAD W CIAGU DOBY , TAK ABY DZIECIATKO MIALO WSZYSTKO CO NAJLEPSZE..SLABY POKARM TO MIT NASZYCG BABC..(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) TWOJE DZIECKO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE PRZYBIERA NA WADZE BO MA ZLA TECHNIKE SSANIA...MOJA MALA TEZ NIE PRZYBIERALA A KARMILAM JA 15 M.....(grins) NIE REZYGNUJ BO TO NAJLEPSZE CO MOZESZ DAC DZIECKU, ODWIEDZ PORADNIE LAKTACYJNA, KARM W NOCY (MLEKO JEST BARDZIEJ KALORYCZNE)I NIE ZNIECHECAJ SIE!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.