Menu

jak zasypia dziecko

Jak Wasze pociechy zasypiają wieczorem? Ja próbuję nauczyć zasypiania w swoim łóżeczku i na dodatek samej w pokoju. Dotychczas mała zasypiała na tapczanie, gdzie jest telewizor i mama i tata. Chciałabym, aby po bajce, myciu, zostawała w swoim pokoju w łóżeczku i tam zasypiała. Natalka ma ponad dwa latka.

joasik31
 660  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen

Odpowiedzi

beatka7623
Moje dwie córki po kolacji zasypiały w swoim łóżeczku Starsza bajkę już oglądała w łóżku w swoim pokoju Fakt że tego uczyłam odkąd skończyła 7 miesięcy Najpierw zostawiałam jej lampkę zapaloną żeby się nie bała No i przeżyliśmy horror przez 3 dni ale byliśmy nie złomni Poskutkowało jak widziała że nic nie wskóra odpuściła
joasik31
ollaj tez tak myśle. Dzisiaj troche płakała, że chce do mamy sie przytulic, ale płacz był krótszy niz wczoraj, więc może mi sie uda.
beatka7623
Powodzenia(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Zana
a ja kąpie daje flache gasze światło i spać ....tak było za Szymka i tak jest teraz ...zadnego usypiania kolysania noszenia spiewania ...(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
StepByStep
Najpierw kąpu-kapu, później baja, butla, kładę do łóżeczka. zapalam lampkę nocną i wychodzę z pokoju. Po ok.10 min Mały już śpi(grins)(grins)(grins)(grins)
myszka838383
mój am 2,5 roku i muszę leżeć obok niego aż zaśnie
moput
Moje dzieciaki śpią w swoim pokoju, po kolacji, kąpieli idą do swoich łóżek, ja włączam im lampeczkę, kołysanki i chwilkę z nimi siedzę. Jak zasną wychodzę :))
Może na początek kładź się koło niej lub siadaj i trzymaj ją za rękę a później jak się oswoi ze swoim pokoikiem to będziesz siadała dalej ( ja siedzę na fotelu w kąciku), z czasem będziesz mogła wyjść :)) A żeby ją zachęcić do spania to może idźcie kupić nową pościel, którą ona sobie sama wybierze, albo jakąś maskotkę do tulenia, lub lampeczkę czy inny gadżet do pokoiku :)) Życzę powodzenia.
Gosi24
moj synek dostaje butelke, obowiazkowa pielucha na oczy i idzie spac ale musze troche posiedziec obok jego lozeczka
monique25
mój od początku zasypia sam w swoim łóżeczku przy bajce (teraz ma 18 miesięcy )
avilla1209
moj syn ma 15 miesiecy i od samego poczatku jak sie urdzil byl uczony zasypiania samemu!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.