Menu

jak zmieniło was macierzyństwo?

czy macierzyństwo bardzo Was odmieniło, co się zmieniło u Was po urodzeniu dzieciątka?

dzidzimam
 539  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem macierzyństwo

Odpowiedzi

oli28
Musiałam zwolnic tempo życia,ogólnie byłam dość aktywna osoba wyjazdy,narty,góry,wolontariusz,wszędzie było mnie pełno,spełniałam się w pracy,ale czas który spędzam z córką jest bezcenny nie zamieniła bym go na nic innego na świecie.Teraz mam ciut mniej czasu ale na swoje pasje zawsze go znajdę.
kama86
Po czesci kazdego macierzynstwo odmienia...Stajesz sie odpowiedzialna nie tylko za siebie ale i za mala istote.
Beatka2010
Macierzyństwo nauczyło mnie lepszej organizacji w codziennych sprawach i odpowiedzialności a także cierpliwości (jest jej więcej chodż i tej czasami brak) Macierzyństwo dało mi cel w życiu i jego sens,dało mi szczęście w postaci dwóch cudownych córeczek dla których muszę żyć i dla których jestem ważna.To dla nich staram się każdego dnia być lepszą osobą
dzidzimam
(prezent)
Beatka9316
Zmieniło mnie i to bardzo byłam bardzo aktywną osobą. Wyjazdy na wakacje, wypady na weekendy ze znajomymi lub imprezy... A Tu nagle okazało się, że jestem w ciąży to musiałam zwolnić tempo bo miałam jeszcze ciąże zagrożona. Nigdy nie wyobrażałam sobie siebie siedzącej w domu, gotującej obiadki i zajmowanie się dzieckiem... Ale Teraz nie żałuję tego bo dobrze mi z tym właśnie, że siedzę w domu i wychowuję córkę nigdy w życiu bym tego nie zmieniła !!
Bestyjka
Nie widzę żadnych zmian w sobie.
jagoda30
Macierzyństwo uczy pokory...
renata29
Wciąż jestem tą samą zołzą :)
mloda22
Zmieniło wszystko...
clyde22
Spadła mi mobilność... Może nie spadła, ale potrzebuje znacznie więcej czasu... (smiech)
Świat stał się ciekawszy nie przez to, co za horyzontem, tylko tym, co w zasięgu ręki i pod stopami... Z małym człowiekiem poznaję na nowo wiele spraw "zapomnianych" przez dorosłość... Przewartościować trzeba było trochę żywot, bo stał się pełniejszy...
goskapolak
Musiałam nauczyć się robić dwa razy więcej w tym samym lub nawet krótszym czasie:ubierałam siebie i córkę,robiłam śniadanie sobie i jej,ścieliłam łóżko dla siebie i dla niej.Planując czas pracy i odpoczynku brałam pod uwagę czas dla córki.Robiąc zakupy po pierwsze właziłam do sklepów z ciuchami dla dzieci lub zabawkowych.
Wybierając auto musiałam zdecydować się nie na dwudrzwiowe- jakimi zawsze jeździłam,poszłam na całość i kupiłam kombi.
Zainteresowałam się rzeczami,które wcześniej niewiele mnie obchodziły.zaczęłam tolerować inne dzieciaki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.