Menu

Jaką cechę najtrudniej Ci jest zaakceptować u partnera?

W momencie kiedy poznałaś swojego obecnego partnera - z pewnością stanowił on dla Ciebie wręcz "idealny okaz" bez żadnych wad. Jeśli tak jest nadal - to jesteś prawdziwą szczęściarą! W wielu przypadkach jednak z czasem te mniejsze i większe wady "wychodzą na jaw". To miłość sprawia, że je akceptujemy. Oczywiście nikt nie jest idealny, ale czy jest coś takiego, co jest Ci trudno zaakceptować u partnera i najchętniej zmieniłabyś to? Czy chciałabyś, aby więcej pomagał Ci w domu? Był bardziej czuły w łóżku czy też bardziej dbał o swój wygląd?

Ania
 753  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina związek cechy partnera partnerstwo

Odpowiedzi

mycha2706
Mój jest narwańcem i to bym chciała zmienić. Jestem identyczna i są ogromne spięcia. Moja była teściowa mawiała"czego nie możesz zmienić musisz zaakcpetować" Z tym jest trudno, bo przez 7 lat się nie udało.
meg1601
Mój bardzo mało zajmuje się dzieckiem i domem. Co do drugiego jakoś to akceptuję , zaś drugie jest dla mnie dość uciążliwe.
monikarogalska2
Czasem jest uparty jak osioł i to chciałabym zmienić:))
emiliab
Jest zbyt podporządkowany swojej matce i siostrze, nie potrafi się im przeciwstawić, czasami ich zdanie jest ważniejsze od mojego. Źle ustala swoje priorytety.
aniol
Kazdy ma wady ale sa takie ktore utrudniaja zycie ,a wrecz psuja cos w zwiazku .Moj ma beznadziejne odzywki jak sie wkurzy i dużo bluzni,straszny nerwus zanim pomysli najpierw powie i czesto to boli.i podstawa malo pomaga w domu raczej tylko odswietnie.Reszta wad jest do przyjecia bo niema osoby bez wad jak to slysze chce mi sie smiac... A zycie bylo by nudne z idealem .Niestety po 15 latach razem ja zaczynam miec dosyc tych chamskich odzywek choc sa zadko raz wtyg dwa razy podłamuja mnie i bola .Niby delikatny i czuly a jezyk niewyparzony.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.