Menu

Jaka cena?

Cześć wam. Mam takie pytanie. Ile może kosztować mniej więcej cesarka na życzenie? Wiem, że w każdym szpitalu inne są ceny ale może któraś z was się orientuje. Z góry dzięki...

Karola5
 1772  45

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Poród Zdrowie dzieci

Odpowiedzi

Beki
To prowokacja.. nie odpisujmy.
Karola5
Beki ty nie musisz wcale odp!
kinia87
dajesz w " łapę" lekarzowi i masz cesarkę na życzenie .....
Karola5
Aha.
kinia87
ja też nie spotkałam się z cesarką "na życzenie",więc nie pomogę...
cesarke robi się w uzasadnionych przypadkach, a nie tak od sobie.
syla
co to znaczy cesarka na życzenie ,nie ma czegoś takiego nikt Ci nie zrobi bo Ty chcesz,no chyba że sie ugadasz z lekarzem dasz mu w łape i zrobi ale to jest karalne
syla
A i jeszcze jedno nie ma w szpitalach różnych cen bo to jest liczone jako zabieg i nie ma cennika zabiegów nie wiem skąd masz takie informacje no chyba że chcesz w prywatnej klinice to co innego
Ada3610
jeżeli ktoś chce to jedzie do prywatnej kliniki i ma cesarkę. Znam kilka mam, które miały cesarkę na życzenie. Koszt ok. 9-12tysięcy.

A co do naturalnych porodów i cesarek to każdego indywidualna sprawa. Ja nie chciałam rodzić naturalnie i mój lekarz prowadzący zrobił mi cesarkę. Nie widzę w tym czegoś złego. Przy kolejnej ciąży też bym chciała cc. Po prostu nie chciałam być "tam" ruszana.
Ada3610
a tak wogóle to u nas przyjmuje lekarz ze szpitala św Zofii w Warszawie i dla niego nie ma problemu robić cesarkę. I za to nie bierze kasy. Chcesz i masz.
Beki
Treść została zablokowana przez zespół
Ada3610
Beki a kto Cię upoważnił do tego żeby mnie osądzać. Ja nie widzę w tym problemu. Miałam cc i już, i nie karmiłam piersią i co zlinczujesz mnie???
Ada3610
Żenujące to jest Twoje podejście do osób które mają inne poglądy.
Beki
Ależ oczywiście że nie, po prostu teraz wiem o Tobie więcej. Dla mnie jest to żenada na całego, czysty egoizm.. tak jak Ty masz swoje zdanie, tak i ja z którym się nie kryję.
Ada3610
Mojej najlepszej przyjaciółki synek ma 4 latka. I nawet nie wyobrażasz sobie jakie ma problemy po porodowe do dnia dzisiejszego. I z tego względu nie chciałam i nie chcę rodzić naturalnie.
niki30041988
Beki a co Ciebie to? To indywidualna sprawa, jeśli ktoś chce płacić niech płaci, mnie to koło tyłka lata. Lekarze i tak robią cesarki na życzenie, bo coraz częściej o tym słyszę. Ja rodziłam naturalnie i drugi tez wole i chcę rodzić naturalnie.
syla
ja też swoich dzieci nie karmiłam piersią
Tuptolek
atena dobre dobre, trafna odpowiedź (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
amalka
Treść została zablokowana przez zespół
Tuptolek
ale nam zapewnia rozrywkę (smiech)
mycha2706
A wiecie,ze od przyszłego roku ma byc refundowany poród ze znieczuleniem? Juz teraz dostaja na to po 9000 na pacjentkę a decyzja nalezy do zarządu szpitala. Tak więc od stycznia będziecie mogły rodzić bez bólu(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.