Menu

Jaka cena?

Cześć wam. Mam takie pytanie. Ile może kosztować mniej więcej cesarka na życzenie? Wiem, że w każdym szpitalu inne są ceny ale może któraś z was się orientuje. Z góry dzięki...

Karola5
 1710  46

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Poród Zdrowie dzieci

Odpowiedzi

Beki
To prowokacja.. nie odpisujmy.
Karola5
Beki ty nie musisz wcale odp!
kinia87
dajesz w " łapę" lekarzowi i masz cesarkę na życzenie .....
Karola5
Aha.
kinia87
ja też nie spotkałam się z cesarką "na życzenie",więc nie pomogę...
cesarke robi się w uzasadnionych przypadkach, a nie tak od sobie.
Runka
moja znajoma placila ok 12 tysiecy
syla
co to znaczy cesarka na życzenie ,nie ma czegoś takiego nikt Ci nie zrobi bo Ty chcesz,no chyba że sie ugadasz z lekarzem dasz mu w łape i zrobi ale to jest karalne
syla
A i jeszcze jedno nie ma w szpitalach różnych cen bo to jest liczone jako zabieg i nie ma cennika zabiegów nie wiem skąd masz takie informacje no chyba że chcesz w prywatnej klinice to co innego
Ada3610
jeżeli ktoś chce to jedzie do prywatnej kliniki i ma cesarkę. Znam kilka mam, które miały cesarkę na życzenie. Koszt ok. 9-12tysięcy.

A co do naturalnych porodów i cesarek to każdego indywidualna sprawa. Ja nie chciałam rodzić naturalnie i mój lekarz prowadzący zrobił mi cesarkę. Nie widzę w tym czegoś złego. Przy kolejnej ciąży też bym chciała cc. Po prostu nie chciałam być "tam" ruszana.
Ada3610
a tak wogóle to u nas przyjmuje lekarz ze szpitala św Zofii w Warszawie i dla niego nie ma problemu robić cesarkę. I za to nie bierze kasy. Chcesz i masz.
Beki
Treść została zablokowana przez zespół
Ada3610
Beki a kto Cię upoważnił do tego żeby mnie osądzać. Ja nie widzę w tym problemu. Miałam cc i już, i nie karmiłam piersią i co zlinczujesz mnie???
Ada3610
Żenujące to jest Twoje podejście do osób które mają inne poglądy.
Beki
Ależ oczywiście że nie, po prostu teraz wiem o Tobie więcej. Dla mnie jest to żenada na całego, czysty egoizm.. tak jak Ty masz swoje zdanie, tak i ja z którym się nie kryję.
Ada3610
Mojej najlepszej przyjaciółki synek ma 4 latka. I nawet nie wyobrażasz sobie jakie ma problemy po porodowe do dnia dzisiejszego. I z tego względu nie chciałam i nie chcę rodzić naturalnie.
niki30041988
Beki a co Ciebie to? To indywidualna sprawa, jeśli ktoś chce płacić niech płaci, mnie to koło tyłka lata. Lekarze i tak robią cesarki na życzenie, bo coraz częściej o tym słyszę. Ja rodziłam naturalnie i drugi tez wole i chcę rodzić naturalnie.
syla
ja też swoich dzieci nie karmiłam piersią
Tuptolek
atena dobre dobre, trafna odpowiedź (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
amalka
Treść została zablokowana przez zespół
Tuptolek
ale nam zapewnia rozrywkę (smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.