Menu

jaką czapeczkę?

Witam drogie net mamy. Zastanawiam się jaki czapeczki ubieracie swoim pociechom jak jest ciepło? bo ja tak myślę czy nie przegrzeję 8 miesięcznego synka w czapeczce w sumie to jest taka letnia z dziurkami ale jak jest naprawdę gorąco czy nie wystarczy kapelusz który nie zakrywa uszek? pomyślałam że zapytam was bo na pewno wiecie.

Malwinka
 668  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie czapeczki

Odpowiedzi

Gusiaq
Ja ubieram czapeczke z daszkiem, albo kapelusik. Nie zaslaniam uszu, tylko chronie przed sloncem. maly ma 10 mies.
malgosia
jak jest bezwietrznie i ciepło to ja mojej 8-miesięcznej Jukce zakładam kapelutek lub chusteczkę od słońca, a jak wieje wiatr to zakładam kapelusik ze specjalnymi wstawkami na uszka.
betty
ja zakładam czapeczke wiązaną u góry albo opaske a jak rzeczywiscie jest upał 30 stopni to wtedy jest z gołą głową...
Magdzik
Czapeczka z dziurkami na uszka albo opaska... Nawet jak wydaje nam się, że jest bezwietrznie, to zawsze istnieje ryzyko, że uszka może zawiać, dlatego zawsze zasłaniam uszka
babooshka
Malwina,widzisz, ciemiączko jeszcze jest nie jest zrośniete u takiego szkraba więc powinno się główke chronić nawet jak jest ciepło, i dobrze robisz że zakładasz coś na głowkę synkowi, nie bój się jeśli to z lekkiego, bawełnianego (najlepiej) materiału, to nie przegrzejesz.A co do ubierania to ja robię dokładnie tak samo jak @małgosia.
sweetnessa27
co do przewiania uszek...to wiatr jest ostatnia rzecza przez ktora sie choruje na uszka...gorszy jest katar,gardło..od tego pada na uszy...a wiatr nie jest taki zly :)
emila2606
ja mam7 miesięcznego synka i zakładam mu czapkę z daszkiem,lub kapelusik. nie ma co przewgrzewać, bo główka się spoci pod zbyt ciepłą czapką i byle wiaterek wystarczy do przeziębienia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.