Menu

Jaką niespodziankę przygotowały Ci dziś Twoje dzieci?

I znowu Dzień Matki - nasze wspólne święto. Na pewno dla wielu z Was to wyjątkowa chwila. Opowiedz, jak spędzasz lub spędziłaś dzisiejszy dzień? Jaką niespodziankę przygotowały dziś dla Ciebie Twoje dzieci? Co najbardziej ucieszyło Cię dzisiejszego dnia?

NetMamaTeam Team
 730  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina dzień matki niespodzianka

Odpowiedzi

domka
pewnie nic obchodzić nie bede mój maz jest bardzo mało domyslny ;/(poklawiszach)
rozowa82
moja jest za mala ale zrobila mi jzu pobudke o 6 a co hehehe
karolcia514
Największą niespodzianka dla mnie jest moja kochana córcia to ze jest ze zawsze przyjdzie przytuli się da buziaka powie mamusiu kocham cie bądź jesteś najwspanialszą mamą na świecie :) i to mi wystarczy :)
amalka
Wczoraj wróciłam późno z pracy, położyłam się więc w pokoju Krzysia (on spał z tatą). Dziś rano synek obudził mnie słowami- "Wszystkiego najlepszego mamusiu!". W rączkach trzymał talerz ze śniadaniem (grins) W banana wbitych było 5 świeczek (na każdy rok mojego bycia mamą) no i do tego śliczna laurka w kształcie kwiatuszka (cukierek)
katarynka3311
Dostalam laurke i 2 tulanka i słowa "kocham Cię" od mojej córeczki(kwiatek)
niki30041988
Od Julitki laurkę i jak jechała z babcią do sklepu to ze swojej "świnki skarbonki" wybrała pieniążek i po raz pierwszy w życiu kupiła swój ulubiony batonik za swoje oszczędności, do tego sama zapłaciła w kasie:) i wręczyła go mi po powrocie do domu.
irekzboralski
ja w piątek dostałam laurkę z przedszkola a dzisiaj po raz pierwszy w życiu śniadanie do łóżka(grins) co prawda tylko chleb nasmarowany z masłem i pasztetem ale zrobiony z wielkim uczuciem przez mojego Synka(cukierek) życzenia i buziaki też były!(grins)
Anulkaa
Ja obchodziłam dzień mamy 12 maja (mieszkam w Niemczech ). Było piękne przedstawienie w przedszkolu, Alicja aż 3 pioseneczki śpiewała, byłam dumna jak chyba jeszcze nigdy w życiu z mojej córci. A na koniec dzieci same rodzicom podały kawę i ciasto truskawkowe, które wcześniej same upiekły. I jako prezencik dostałam od Alicji zdjęcie jej stópki w prześlicznej zielonej ramce. (prezent)(kwiatek)
Beatka2010
Moje dziecko jutro ma w przedszkolu przedstawinie z okazji dnia ojca i matki i tam ma dla nas jakieś niespodzianki :-) Z resztą jej uśmiech i słowa :mamo ,kocham Cie- ,są dla mnie najlepszym prezentem
halina21
ten dzień spędziliśmy rodzinnie byliśmy u dziadków i na naszej działce a rano dostałam uściski i buziaczki z życzeniami i córcia zrobiła sama laurkę i dostałam ulubione czekoladki które synuś wybrał (wiedział co mama lubi :) ) a uściski i słowa "mamusiu kocham cię " to najpiękniejsze co dostałam od moich kochanych smyków :)
MamaMamutka
My byliśmy na wycieczce, na lodach, potem w restauracji na obiedzie i na długim spacerze :) Dostałam pięknego żółwia z plasteliny i dostanę jeszcze laurkę bo syn zapomniał zabrać ze świetlicy. :)
Nula139
Dostałam od najmłodszej laurkę i kwiatka wykonanego w przedszkolu.Młodzież obdarowała mnie własnoręcznie wykonanym tortem i różami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.