Menu

Jaką pracę domową lubisz najmniej?

Kochane, nie wiem, czy słyszałyście, ale ostatnio zostało wyliczone, że gdyby płaciło się Polkom pensję za domowe obowiązki, to zarabiałyby one około 2 tys. złotych miesięcznie. Może gdybyśmy rzeczywiście dostawały pieniążki za prace wykonywane w domu, to wykonywałybyśmy je chętniej. Tymczasem z badań wynika, że dla 70 % kobiet gotowanie jest przykrą koniecznością i najbardziej stresującym domowym zajęciem. Stanie przy kuchni je po prostu męczy. Osobiście z domowych obowiązków najmniej lubię zmywanie. A Wy? Jaka jest najmniej przyjemna dla Was praca domowa i dlaczego akurat ta?

Ania
 1256  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród praca domowa obowiązki domowe

Odpowiedzi

goskapolak
Nie sądzę,że gdybym dostawała kasę za wykonwyanie obowiązków domowych to bym wyknowyała je chętniej. Ja i tak robię to chętnie bo robię DLA SIEBIE.
Zresztą pomysł płacenia kobietom za to,że siedzą U SIEBIE i U SIEBIE sprzątają,gotują jest niedorzeczny.I piszę to ja- kobieta.

Najbardziej nie lubię wieszać prania,potem go zdejmować i składać no i prasować.Ale nie będę chodzić w brudnych czy pogniecionych szmatach- więc komfort noszenia czystych i wyprasowanych ciuchów za dyskomfort niewielkiego wysiłku:)
sque
Bardzo, ale to bardzo nie lubię prasować, zmywać naczynia i wynosić śmieci. Ale że gdybym tego nie robiła to zarosłabym brudem i smrodem, więc tak czy siak wszystko to robię, obojętnie czy lubię czy nie.
amalka
KOCHAM gotować, piec, sprzątać... zmywa za mnie zmywarka a śmieci podczas naszego wieloletniego już mieszkania razem wyniosłam dokładnie 3 razy :) To dyżur mojego P. NIE CIERPIĘ prasowania! W życiu nie wyprasowałam mężowej koszuli :) Za żelazko chwytam "za karę".
karolincia
kocham gotować prasować nie lubię tylko zmywać naczyń
mycha2706
Ja tam lubię robić wszystko:) Niestety mam niski próg tolerancji na syf i szlag mnie jasny trfaie jak jak jest bałagan.I tak odpusciłam wiele, bo nie ma zwyczajnie sensu co chwile sprzątać.Przy moich chłopakach utrzymanie domu w czystosci jest niemozliwe:( no może nie lubię wieszać firan i ścielic łóżek.
karolcia514
nie ma takiej rzeczy której bym nie lubiła robić :)
sheryl
Ja najbardziej nie lubię gotować. A lubię myć okna i lustra.
ada410
generalnie nie lubię prasowania...
Majaaaaaa0000
nie nawidze zmywać naczyń...Ale musze codziennie !!!
emiliab
Mycia okien i wieszania firanek.
natmama47
Mycia okien i naczyń. Na szczęście mój narzeczony doskonale o tym wie i tak dzielimy się obowiązkami, abym nie musiała tego robić :)
sara7777
nienawidze składania wypranych ubrań i prasowania
Magdzik
Najmniej lubię składać wyprane ciuchy i prasowanie ich. Potem mycie okien i wieszanie firanek, ale jak mam wenę, to i to niestraszne:)
korek221
nie znoszę gotować a jak mam prasować to wolałabym "gwoździe wbijać"...:p
kasiam146
nienawidze prasowac moge gotowac prac zmywac byle nie prasowac wprost nieznosze stac nad goracym zelazkiem
Beatris0302
a ja nienawidze obierania ziemniaków i prasowania
natuuusia19
nienawidze myc sztuccow;/;/;/ jest to dla mnie kara boska;/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.