Menu

Jaka spacerówka???

Dziewczyny jaką spacerówkę polecacie?Muszę kupić a kompletnie nie wiem jaką!!! dziękuję za odpowiedzi(cukierek)(cukierek)(cukierek)

sylwetka84
 694  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport spacerówka

Odpowiedzi

MamaMateuszka
My mamy coneco flash, bardzo wygodna i dla nas i dla małego, amortyzowana, lekka, skrętna, szybko się składa niestety po złożeniu zajmuje troszkę więcej miejsca niż parasolka więc jak macie w autku malutki bagażnik to może być ciasno.
aniula
ja mam parasolke firmy Polak "leo"kupilam na alegro za 239zl chyba(grins) jest lekka wazy 8 kg.ma duze skretne kolka, rozkladaqna do lerzenia.Palak zabezpieczajacy , pokrowiec na nozki, oraz dopinana do budeki moskitiere.A i okienko w budce do podgladania dzidziusia.U m,nie sie sprawdza , jedynie po zlozeniu jest ciut dluzsza od zwyklej parasolki i w malym aucie trzeba wypinac kolka(sa wyczepiane)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki) polecam(grins)(grins)
agnieszka79
ja mam spacerówkę coneco traper i jestem z niej zadowolona,bo jest w miarę lekka
margie
ja mam baby design city espiro, ma duże koła, przednia zwrotne, kosztowała 400 ale warto było. waży 11 kg ale mimo to jestem b. zadowolona. ma 5 pozycji oparcia, ochraniacz na nóżki i folie przeciwdeszczową i oczywiście pałąk

http://allegro.pl/item610814836_nowosc_wozek_spacerowka_baby_design_espiro_city.html
margie
http://allegro.pl/item610814836_nowosc_wozek_spacerowka_baby_design_espiro_city.html
margie
jeju nie wiem czemu ucina tego linka..na allegro są:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.