Menu

jaka spacerówka???

Kochane proszę poradźcie mi bo mam już ompletny mentlik w głowie- nie mogę się zdecydować jaką spacerówkę wybrać dla mojego 10-cio mies. synka? podoba mi się chicco multiway i maxi cosi maxi taxi, który będzie lepszy? a może coś innego, co wypróbowałyście? :) oczywiście w rozsądnej cenie tak max. do 400zł mój mąż dodatkowo sugeruje żeby wózeczek był lekki :) a może polecacie jakieś linki z allegro???

dzieki z góry!!!! :)
kinga

kinga
 1006  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy maxi cosi chicco spacerówka wózek

Odpowiedzi

alinagj1o2
Ja jestem za lekkim,wszędzie wejdziesz i wjedziesz.Dziecko coraz cięższe zależy też gdzie mieszkasz bo wnosić dziecko z wózkiem to żadna przyjemność.
tlolek
http://www.allegro.pl/item551930396_wozek_spacerowy_zooper_twist_6_1_kg_2008_wys_0zl.html

mamy taki tylko w brązie...jestem z niego bardzo zadowolona...lekki i wygodny i baaardzo duży plus to że buda może zakryć prawie cały wózek
tlolek
http://www.allegro.pl/item551930396_wozek_spacerowy_zooper_twist_6_1_kg_2008_wys_0zl.html
tlolek
wist_6_1_kg_2008_wys_0zl.html
tlolek
cos urywa
avialle
tnijcie linki w infobocie, dodaje się do listy kontaktów kontakt o nr 3217426 jest to infobot, wpisuje się komendę tnij i wkleja link np. tnij http://www.netmama.pl/opinie/98828-0/jaka-spacer%C3%B3wka.html i w odpowiedzi dostej się krótki link np. http://infobot.pl/r/14YC który kieruje do tej samej strony co link podany wkomendzie
smerrfetka
ja na firmę nigdy nie patrzyłam co !to że firmowy to lepszy!!nie prawda ja kupiłam taki jaki mi sie po prostu podobał,mi się ma podobać i dla mnie musi bć wygodny do prowadzenia a dla dziecka by miało dość miejsca a nie ciasno:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.