Menu

JAKA ZMYWARKA

Drogie mamusie doradzcie mi prosze jaka zmywarke kupić tzn. jaka wy macie i polecacie czy lepiej 45 czy 60 dodam ze rodzina liczy 5 osob dorosłych i 2 dzieci.Jaka marka u was się sprawdziła??? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

madzer123
 699  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy porządki domowe

Odpowiedzi

aniula
Ja posiadam zmywarke AEG....ta mniejsza i u nas niestety trzeba zazwyczaj 2 razy dziennie włanczac,Wiec polecam ci ta wieksza.Moja rodzina to 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.
Danusia79
Ja mam SIEMENS, 45 cm, ale na 12 kompletów, jest nas 4, i jestem z niej baardzo zadowolona :)
avilla1209
ja mam 45 cm!jest nas 3 osoby !2 doroslych i jedno dziecko i nam w zupelnoscvi wystarczy!tak co 2 dzien zmywa!czasem co 3 !ja mam firme HOTPOINT ARISTON!i jestem zadowolona!place mniej za wode i prad!jest cicha i dobrze zmywa!
amalka
Ja mam BOSCHkę i jestem zadowolona (grins) Jest nas dwoje dorosłych i Krzysio a bywa, że zmywarka zmywa co dnia. W Waszym wypadku zdecydowanie odradzam 45kę (nigdy) Zapełni się błyskawicznie (ja mam właśnie takową) Zdecydujcie się na 60kę.
JustiSam
Ja mam 45 ale gdyby byla wieksza to bym sie nie obrazila;-) Bierz 60.
MamaMaya
największa jaką się da szczególnie na 5osob (kciuki) polecam amicę, moja mama ma, my mamy indesit i jestem w miarę zadowolona odkąd uzywam do mycia płynu, z tabletkami wszystko było wiecznie niedomyte (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.