Menu

Jaką zupę chętnie jedzą wasze dzieci

Kochane pytam, bo moja je chętnie tylko rosół, powiedzmy że chętnie, ma dwa lata, reszta zup nie za bardzo, pluje, udaje że wymiotuje, jakie zupy jedzą wasze?

Asiek30
 723  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie zupa

Odpowiedzi

kama86
Moja corka ma rok, a syn 6 lat jadaja wszystkie zupy oczywiscie oprocz grzybowej czy pieczarkowej.
Najbardziej chyba lubi zupy krem..Do tego dodaje ryz i makaron.
Do zup kremow dodaje duzo wszelakich warzyw.Nawet do zwyklej pomidorowej dodaje cukinie selera pora i marchew.
Musisz podawac po troche co dzien az w koncu zakceptuje nowe smaki zup;)
myszka838383
tylko rosół i pomidorowa
katarynka3311
Moja je głównie zupy, a najlepsze dla niej są pomidorowa i krupnik- mogłaby jeść naprzemiennie.
karolincia
Kiedyś u córci była to tylko pomidorowa i rosół ale smaki sie zmieniły teraz oboje wcinają poza tymi powyższymi również kapuśniak, ogórkową i żurek, z jarzynową jest tak różnie
Beatka9316
Moja mimo, że jest mała to bardzo przypadła jej do gustu Pomidorowa i rosół dopiero później są jakieś inne :) Te Obydwie mogła by jeść cały czas :) Na każdy posiłek :)
Bestyjka
wszystkie bo nie lituje się nad nim. nie zje to nie dostanie niczego innego i w koncu zjada z głodu.
amalka
Był okres, że Junior jadał TYLKO zupy. Do tego na każdej łyżce musiał być kawałek marchewki (wzięłam się na sposób i ścierałam ową na tarce) Na widok jarzynowej aż się trząsł, szczególnie gdy widział brukselkę i brokuła (grins) Taki króliczek maleńki (cukierek) Teraz prym wiodą grysikowa, kwaśnica, ogórkowa, żur (na zakwasie mojej roboty), pomidorowa, grzybowa i... nadaj jarzynowa. Ostatnio pogniewał się Krzysio z rosołem i barszczem. Jedyną zupą jakiej jeść nie chciał nigdy jest grochowa.

Ps. A propos grysikowej... Córcia koleżanki- niejadek okrutny, wcinała u nas ostatnio aż miło było patrzyć. Nawet mięsa jej trochę przemyciłam (grins) Pamiętam, że ja również uwielbiałam ową jako brzdąc. To taka zupa "dzieciowa".
renata29
Moje dzieci są bardzo "zupowe" :) Na kolację też chcą zupę :) Jedzą wszystkie a ostatnio ulubiona to pomidorowa z kluskami,takimi big :)
Ada3610
Mój każdą zje, a najlepiej lubi krupnik i ryżankę, potem reszta. W każdej muszą być starte warzywa nawet w pomidorówce, bo nie zje.
amalka
@Geodziu jak można zrobić rosół bez mięsa? Z ciekawości pytam.
amalka
Oki. Już sobie wyszukałam (grins) Dla mnie to nie rosół a niezabielona jarzynowa. Też smacznie ale rosół na kuraku i wołowince bardziej do mnie przemawia. Co kto lubi (kwiatek)
amalka
Oki. Już sobie wyszukałam (grins) Dla mnie to nie rosół a niezabielona jarzynowa. Też smacznie ale rosół na kuraku i wołowince bardziej do mnie przemawia. Co kto lubi (kwiatek)
clyde22
Gdy miał dwa lata, nie pamiętam... Teraz na liście przebojów czterolatka: ogórkowa, barszcz czerwony i rosół z makaronem... (kciuki)
iwus198920
mój zje rózne zupki ale muszą być z kartofelkami jakoś ostatnio makaronu nie chce wziąść do buzi najchętniej jarzynową. Młodszy też uwielbia :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.