Menu

Jaki biustonosz?

Witam! Jestem już w 34tyg. ciąży, a moje piersi w ogóle nie urosły, dlatego nie mam pojęcia jaki biustonosz do karmienia kupić???? ( chodzi mi o rozmiar) Poza tym boję się, że nie bedę mogla karmić piersią, bo poprostu nie będę miała pokarmu!!!(placze)

luka26
 1085  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zakupy ciąża zdrowie

Odpowiedzi

anulaw
Ważne jest żeby biustonosz dobrze trzymał piersi i był wygodny,najlepiej jak będzie bawełniany bez fiżbin bo one mogą uciskać pierś co może prowadzić do zastoju i zapalenia,nie musi być taki typowy do karmienia.ja używałam sportowych albo najzwyklejszych bawełnianych.
I nie martw się czy będziesz miała pokarm,tak jak pisze @geodonna69 rozmiar nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.
mala21
Mi też nic piersi nie urosły. A jednak te dwa tygodnie karmiłam( dalej nie bo nie chciałam)
maminka
mi piersi w czasie ciazy nie urosly wcale...za to jak rodzilam nagle z miseczki B zamienily sie na D!!! nie kupowalam zadnego stanika do karmienia specjalnego tylko nosilam bawelniany...tak jak pisza dziewczyny, nie uciskajacy piersi i wygodny :)
maminka
mi piersi w czasie ciazy nie urosly wcale...za to jak urodzilam nagle z miseczki B zamienily sie na D!!! nie kupowalam zadnego stanika do karmienia specjalnego tylko nosilam bawelniany...tak jak pisza dziewczyny, nie uciskajacy piersi i wygodny :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.