Menu

Jaki blender

Dziewczyny jestem na etapie kupna blendera, bo mój mikser to już straszny przeżytek, ale zastanawiam się jaki najlepiej kupić

ewela
 1074  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

kosia
Ja już od 3 lat używam blendera Braun 600W i jest rewelacyjny. Ma 12 stopniową regulację prędkości + specjalny przycisk turbo. Nie zamieniłabym go na nic na świecie – można miksować wsyztsko bezpośrednio na piecu nic się nie dzieje. Dodatkowo mam końcówke do ubijamia piany, dwa pojemniki do miskowania i siekania (mniejszy i większy) + przystawka do kruszenia lodu. Naprawdę z czystym sumieniem mogę ci polecić.
Pixelka
Mam taki sam i też jestem bardzo zadowolona!
ivka
Ja miałam blender Philipsa ale nie pociągnął długo – przestał po prostu z dnia na dzień działać i kupiłam Brauna tylko bez tych dodtkowych przystawek – i tak świetnie sobie nim radzę jest super.
mamaoscara
A ja mam właśnie Philipsa tego 700 W i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. @ ivka – może trafiłaś na jakiś felerny model?
KdaPl
Ja mam mikser wieloczynnościowy, kupiłam kiedyś w Biedronce. Jestem z niego bardzo zadowolona. Miksuje nim wszystko dla malucha i nie tylko. Jest szybki (kilka sekund i wszystko zmiksowane) i nie robie nim bałaganu (bo miksuje się w zamykanych pojemniczkach).
kasia13_archiwum
Tez mam Braune. Jest super.
kasia13_archiwum
sorry... Brauna mam... a nie Braune...
cebulka
Blender to świetny wynalazek. Mam Brauna i bardzo go polecam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.