Menu

Jaki był najlepszy wyjazd w Twoim życiu?

Moja córka wróciła dziś z jej pierwszego obozu. Jest zachwycona! Zafascynowana wszystkim, co widziała, robiła, czego się nauczyła. Jak tak na nią patrzę, to sama bym pojechała na taki obóz. Hmmm, to były czasy, jak się miało naście lat i jeździło na kempingi lub pod namiot. Pamiętacie Wasze wyjazdy z lat młodzieńczych? Które były najlepsze? A może najlepiej bawiłaś się na jakimś z ostatnich wyjazdów? Piszcie i podzielcie się swoimi przygodami!

Ania
 731  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport najlepszy wyjazd

Odpowiedzi

ada410
Jak byłam w szkole, to nie opuszczałam żadnego biwaku, potem były wypady i rajdy harcerskie, a teraz wykorzystuję każdą chwilę i uciekam na wieś, z dala od miejskich zgiełków smrodów, wycia karetek itp...
emiliab
Ja zawsze dobrze wspominam nasze klasowe biwaki z podstawówki. Od 4 klasy zawsze w czerwcu jeździliśmy cała klasą na 2-3 noce pod namioty. To były czasy.....
Elizka84
jako ze w szkole podstawowej byłam harcerka wiec biwaki były obowiązkowe nie przepuściłam żadnego :Dale najbardziej utkwił mi w głowie wyjazd z klasa w Góry Świętokrzyskie :)
Mysiulineczka
w zeszłe lato razem z narzeczonym i dwójką naszych przyjaciół pojechalismy do Białego Dunajca :)) po powrocie do domu dowiedziałam się że jestem w ciąży:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.