Menu

Jaki jest cel podróży Waszych marzeń?

Gdybyście miały nieograniczony budżet i całą masę wolnego czasu - do jakiego miejsca wybrałybyście się najchętniej w podróż? No i strasznie ciekawa jestem, dlaczego akurat tam. Macie jakiś cel podróży Waszych marzeń? Coś egzotycznego czy raczej gdzieś bliżej? A może podróż dookoła świata? Opowiedzcie o Waszym największym marzeniu podróżniczym!

Ania
 1081  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport podróż marzeń urlop

Odpowiedzi

postrzelonanama
Ja to nie przepadam za dalekimi podróżami nie wiadomo gdzie. Raczej wolę to, co mam wokół siebie. Myślę, że moje potrzeby i oczekiwania co do urlopu moich marzeń w 100% jest w stanie spełnic Europa. Najbardziej kręci mnie Islandia. Tylko niestety nie ma w te okolice zbyt wielu ciekawych ofert, a jak już są to drożyzna no i i tak w efekcie końcowym trzeba wszystko osobno rezerwowac (lot, hotel, wycieczki itp.) Ale może kiedyś się uda odwiedzic ten zakatek. A poki co dzialeczka i nasz polski Bałtyk - na szczęście niedaleko mam (grins)
renata29
Norwegia,bardzo chcialabym zobaczyc na zywo fiordy.
amalka
Zdecydowanie Peru. Marzę o tym, by zobaczyć Machu Picchu. Ach...
sara7777
AUSTRALIA.m.in.nurkowałabym do woli podziwiając tamtejsze rafy koralowe.
agunia30
wszędzie......
sque
Generalnie to chciałabym dookoła świata, bo moim marzeniem jest właśnie podróżowanie. Ale na pierwszym miejscu wybrałabym się do Amazonii, bo jeszcze za czasów podstawówki o tej rzece wyczytałam wszystko co możliwe i napisałam obszerną pracę na jej temat. Bardzo mnie fascynuje.
daryjka87poznan
Zdecydowanie Dubaj. Okropnie mi sie tam podoba ale raczej nie uda mi sie nigdy w zyciu tam zawitac.
karolcia514
zawsze chciałam zobaczy Egipt i Chorwacja :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.