Menu

Jaki jest najgorszy, a jaki najlepszy prezent, który dostałaś?

Prezenty ... Mnóstwo okazji do ich dawania i otrzymywania, a wiele razy ich kupno sprawiało nam nie lada problemy. A jak jest z Tobą? ... Czy jest jakiś prezent, który otrzymałaś na jakąś okazję, który sprawił Ci ogromną radość? A może dostałaś kiedyś taki, który okrzyknęłaś najgorszym w życiu? Podziel się z nami w komentarzach poniżej...

Ania
 940  7

Odpowiedzi

Tuptolek
Dla mnie nie liczy się co ktoś daje, tylko, że chce mi coś dać.
amalka
Najlepszy upominek- wymarzona lalka Barbie. Wróciłam z kolonii a "ONA" stała na moim biurku... Taka piękna, w różowej sukni, z bucikami, kolczykami, pierścionkiem... Oryginalna, nie plastikowa jaką miałam wcześniej ja i większość koleżanek. Pamiętam ją doskonale, co do szczegółu :)

Upominku kiepskiego nie pamiętam... Cieszę się z każdego drobiazgu. Wiem, że otrzymałam go "z serca" a to jest najważniejsze :)
Mysiulineczka
Najlepszy upominek hmmm jest ich sporo między innymi kolczyki od mojego K . Takie moje wymarzone ale cóż chwilowo nie mogłam sobie na nie pozwolić niestety .. byłam miło zaskoczona kiedy dostałam je na urodziny :))
Najgorszy prezent to prezent od mojego byłego heh dostałam wibrator ... bez komentarza!
goskapolak
Mysiu- dobry wibrator nie jest zły:)
Najgorszy prezent- hmmm-miałam ich kilka- a były to obrazy- takie okropne badziewia z bazaru- jakiś młyn o zachodzie słońca,skórzany jeleń na skórzanym rykowisku i takie tam.
Fajny prezent dostałam wczoraj od rodziców mojego małego pacjenta- rolników ekologicznych:fajny koszyk a w nim: kilo mąki orkiszowej,makaron orkiszowy i kasza gryczana.Wszystko z własnego pola:)
renata29
Najbardziej lubię dostawać książki.Nawet kryminały od męża chociaż za nimi nie przepadam.Raz jeden książka nie sprawiła mi radości - słownik języka angielskiego pod choinkę.A dodam,że byłam jeszcze dzieckiem,nie wiem co się wtedy stało mojej mamie,zawsze trafia z prezentami :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.