Menu

jaki kask dla dziecka

szukam dobrych kasków dla dzieciaków ...jakie macie ??? ...od razu mówię że nie interesują mnie marketowe kaski .... już się trochę zorientowałam w necie w firmach i wiem jak mierzyć żeby starczył jak najdłużej ale może macie już jakieś doświadczenia ...

Zana
 1362  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy kask na rower kask kaski

Odpowiedzi

Zana
nie chcę żadnych barbie, toy story czy innych bajkowych kolorowych szmelców ... chcę zapłacić za totalne bezpieczeństwo a nie za obrazek na kasku !!!!!
Zana
zauważ też że w pytaniu zaznaczyłam że nie interesują mnie marketowe towary z tego asortymentu ... chyba przewrażliwiona jesteś jeśli odczułąś to jako naskakiwanie...weż 3 głębokie oddechy i się nie denerwuj (grins)
MiJa
"szukam dobrych kasków dla dzieciaków ...jakie macie ???"...pada odpowiedź na to pytanie...i co? Atak! Dla jednych dobre jest "to" dla innych "tamto". A poza tym wydaje mi się ,że takie kaski w marketach też są różnych firm (niekoniecznie "made in tesco"(grins) ). Ja osobiście nie mam doświadczeń z kaskami bo jeszcze takowych nie potrzebuję.
ajrian
Wydaje mi się,że kask rowerowy potrzebny jest także kiedy dziecko nie jeździ samo na rowerze ale jest wożone na "dorosłym" rowerze.

A wracając do pytania: mój syn jeździ w kasku Lazer,o takim:
http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/abuk5/dzieciecy++kask+rowerowy+lazer+autko.html
Zana
MiJa ... no po tobie to się nawet spodziewam że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ... już w treści napisałam że nie interesują mnie marketowe i oczywiście że tam są tylko made in tesco ...

atena ... no właśnie najbardziej biorę pod uwagę Giro i Uvex
izkalepszy
my mamy dwa jeden kross a drugi b-twin
tymianek
my mamy z firmy MET:

cos takiego, tylko chłopięcy wzór:
http://www.velo.com.pl/produkty/?m=9&pk=%&id=2578

polecił nam tę firme kolega - zapalony rowerzysta ( bierze udział w róznych zawodach rowerowych, takę liczę się z jego opinią)
sheryl
My kupiliśmy Specialized. (z tego co pamiętam, braliśmy też pod uwagę METa, jak @tymianek, Giro i Bell). No i (oprócz atestów oczywiście) bardzo ważne dla nas było,żeby był robiony w technologii In-Mold, czyli odlew z jednej skorupy, nie z części.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.