Menu

jaki prezent dla czterolatka?

chciałabym kupić super prezent pod cjhoinke jednak nie bardzo wiem co. chciałabym aby to było kreatywne rozwijające anie kolejne autko. kreatywne są na pewno klocki ale ma juz 3 różne zestawy ? nic nie przychodzi mi do głowy

rere12
 4530  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy prezent czterolatek

Odpowiedzi

artanis
Są takie konstrukcje budowlane, może coś w tym stylu? Budowa domków itd... Nie typowe klocki, ale projektowanie przestrzenne.
Maria25
Klocki to dobra rzecz, albo jakąś grę. ja uwielbiałam dostawać np, puzzle bo wtedy mogłam układać po wigilii obrazki z rodzicami i bratem. Rodzinna zabawa :)
rere12
dzieki dziewczyny za podpowiedzi myśle że jakaś gra bedzie fajnym pomysłem bo garaż ma kolejke też a na puzle to jeszcze nie on z ledwością układa takie z 5 elementów ale gra myśle że fajna bedzie jakaś z tych na zręczność np małpki albo brykający tygrysek. no i jeszcze podoba mi siepomysł artanis na te budowle tyle że ja nic takiego nie spotkałam ale musze poszukać na pewno coś znajde
zuzanka123
Jeśli chodzi o grę, to trochę zależy od zainteresowań. U nas hitem było memo ze zwierzątkami.
Zainteresowanie zwierzątkami wzrosło do tego stopnia, że potem najbardziej pożądanym prezentem były figurki zwierząt.
A teraz Mikołaj przyniósł globus, na którym zamiast mapy politycznej są namalowane zwierzęta (np. w Afryce - słonie, żyrafy itp, na oceanie rekiny i wieloryby). Syn zaczą grać w memo jak miał 3 lata. teraz ma prawie 4,5.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.