Menu

Jaki proszek?

Maks nie był uczulony do tej pory na żadne detergenty. Prałam zwykle jego ubranka w proszku JELP, ale teraz jak zrobiło się ciepło to skóra malucha źle na to reaguje. (To są póki co moje podejrzenia, że to jest ten powód). Skóra jest zaczerwieniona szczególnie pod kolankami i w zgięciu łokci. Żeby się przekonać o tym czy mam rację, że to kwestia proszku, muszę wyprać rzeczy Maksia w innym proszku, tylko nie bardzo się mogę zdecydować jaki wybrać. Możecie doradzić w czym będzie najlepiej?

paula80
 814  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat pranie uczulenie proszek do prania

Odpowiedzi

ivka
Osobiście polecam dwa proszki. Najlepszy jest obecnie dla mnie Dzidziuś z płatkami mydlanymi. Bardzo ładnie pachnie, a co najważniejsze - ubranka nie szarzeją. Polecam też Lovelę - również ślicznie pachnie. Tyle, że jest już znacznie droższa.
mamaoscara
Ja z powodzeniem piorę w Vizirze albo w tym nowym Persilu Sensitive, wychodzą taniej, a uczuleń brak Dzidziuś też jest bardzo dobry faktycznie, ale niektóre kolorowe ubranka niestety farbują podczas prania.
maxima
Proszek jest mniej ważny - wszystkie proszki dla dzieci są dobre - i dzidziuś i lovella i jelp - ważne jest płukanie. Płucz ubranka synka dwukrotnie powinno poskutkować. Bo po zmianie proszku może być tak samo. Teraz maluszki się pocą i skórę inaczej reaguje. Podwójne płukanie powinno rozwiązać sprawę o ile twoje podejrzenia są słuszne oczywiście.
Aagataa
Dzidziuś jest moim zdaniem najlepszy - ślicznie pachnie, ubranka są czyściutkie i mięciutkie. Spróbuj - co ci szkodzi!
norbik
Zaczerwienienia w zgięciach rąk i nóg bardzo często sąskutkiem alergii pokarmowej.Powinnaś pokazać małego pediatrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.