Menu

jaki rower dla 4 latki?

moja corcia ma 4 lata przy czym 115 cm wzrostu. chcemy jej kupic rower ale nie bardzo wiem jaki rozmiar kupic- te cale cale " itp. nie chce jej kupowac rowerka takiego by za rok byl juz za maly,ale taki ktorym by nacieszyla sie troche dluzej. macie jakies doswiadczenie w tej kwestii?podpowiedzcie cos.

Nena
 849  6

Odpowiedzi

Anulkaa
Moja Alicja tez ma 4 latka, kupowaliśmy jej rower w tamte wakacje na 3 latka. To chyba było 14 cali. Ale my poszliśmy z Alicją do Toysa. Było tam wypisane jakie rozmiary opon w rowerach dla jakiego wieku i ten nasz był od 3 lat do 5 lat. Alicja teraz jeździ i na pewno do przyszłego roku do maja do 5 urodzin ten rowerek będzie ok. Potem chce kupić identyczny ale już dla wieku 5 do 8 lat.
My wzielismy Alicje specjalnie, żeby mogła się rowerkami przejechać, bo była taka możliwość. I patrzyliśmy jak z kierownica, czy poręczna, czy ma łatwość w pedałowaniu, czy może wyprostowana siedzieć czy się garbi. i tym sposobem wybraliśmy rower, patrzyliśmy na to czy jest praktyczny a nie na kolory, czy wygląd zewnętrzny. Potem tylko podalismy przy kasie numer rowerka i z zaplecza przynieśli nam identyczny , tylko że jeszcze zapakowany.

Polecam właśnie jak jest taka możliwość to zaserwować dziecku jazdę próbna i sama zobaczysz czy rowerek za mały czy za duży. Można wziąć spokojnie większy, bo jak córcia nie potrafi jeszcze na 2 kółeczkach jeździć, to można dokupić te kółeczka pomocnicze, a one też są i do tych większych rowerków, nie tylko do małych.
activemama
http://www.netmama.pl/magazyn/dzieci/rower-dla-dzieci/rozmiar-roweru-dla-dziecka-jak-dobrac/
Pozdrawiam ;)
corcia
ja swojej kupiłam rowerek 16 cali i jest taka jak twoja córcia i świetnie sobie radzi ,14 cali na pewno musiałabym szybko wymienić
monikarogalska2
My też kupiliśmy rower 16 cali dla czteroletniej córki
Nena
zdecydowalismy sie na 20 cali. corka zadowolona jak cholerka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.