Menu

jaki test ciążowy?

witajcie kobiety, pomóżcie mi i podpowiedzcie jaki test ciążowy jest najlepszy i kiedy go zrobić ponieważ niewiele sie na tym znam ostatni test jaki robiłam to było cztery lata temu i to jeszcze w trzecim miesiącu ciązy.dzięki za rady

czyzus1
 690  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina ciążą

Odpowiedzi

madziullka
w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki jesli jej nie dostaniesz to mozesz zrobic test...ja polecam test płytkowy...jakiej firmy to obojętne ale płytkowy...w aptece ci doradza;-)
beatka7623
ja używałam test quick zawsze jak dla mnie rewelka Nigdy się nie pomylił
Quick View - błyskawiczny test płytkowy do wykonania rano, stwierdza ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, na wynik pomiaru czeka się minutę.
renata29
nie wiem jaki jest najlepszy bo robiłam tylko dwa i nawet się nie przyglądałam jakie to były,chodziło mi tylko o wynik:)a najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki chociaż ja robiłam później i wynik był bardzo jednoznaczny:)
PatrycjaM
W dniu spodziewanej miesiączki. Najlepszy taki który wykrywa ciążę invitro-po 7dniach od zapłodnienia wykrywa. Zwykły u mnie się pomylił.
Ewa0528
Ja używałam pare razy taki jak pisze beatka7623 i też uważam ze jest dobry nigdy się nie pomyli.
tlolek
ja używałam bobo test i na 4 testy jakie robiłam zawsze prawdę pokazywał. raz kupiłam inny płytkowy (nie było mojego w aptece) i pokazał zafałszowany wynik (brak ciąży a ciąża jest )
ponoć potrafi wykryć 6-dniową ciąże
wynik po 3 minutach (ale 2 kreseczki widać prawie natychmiast)
xkasiulax
jak dla mnie obojetnie jakiej firmy z tym,że Płytkowy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.