Menu

Jaki wózek spacerowy wybrac ?

Hej mamusie pomozcie wybralam sobie 2 modele wozka spacerowki i niewiem ktory wybrac doradzccie :) pierwszy to http://allegro.pl/nowoczesny-s300-hit-promocja-gratisy-i5682737536.html
2. http://strefa-dziecko.pl/eurocart-crossline-wozek-spacerowy-fuchsia-p-2646.html

pliss o pomoc :)

julia
 246  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy zakupy spacerowka dziecko wozek

Odpowiedzi

amalka
Mnóstwo już padało podobnych pytań, zatem najlepiej poczytaj w sekcji "Podobne pytania".

Ze swojej strony napisze tylko, że "Twoje" wózki do mnie nie przemawiają w ogóle. Gdy ja szukałam spacerówki, istotnymi były:
- duże kółka (nie chciałam też skrętnych, bo choć wiele mam je ceni- ja nie cierpię; sporo łaziłam po lesie i wertepach różnych, zatem by mi wózek jeździł "po swojemu")
- łatwość opuszczania oparcia (wbrew pozorom cholernie ważna funkcja)
- duży koszyk na zakupy i "pierdoły" (całymi dniami potrafiłam być poza domem- w parku dla przykładu, musiałam więc spooooro zabierać ze sobą; zwykle to ja robiłam też zakupy i musiałam mieć gdzie je pochować)
- stoliczek miast "poręczy" z przodu (Krzyś szybko jadł sam, plus mógł sobie dla przykładu rysować czy się bawić)
- dobrze umiejscowione pasy, z fajną regulacją i solidnym zapięciem
- podnóżek
- ciężar wózka (niektóre z Was wiedzą o mojej przypadłości, zatem rozumieją)
- kolor (nie "oczojebny" i nie taki, co to się łatwo brudzi; tu też atut stoliczka miast pałąka z przodu- pałąki w wózkach koleżanek wiecznie były upaprane i zaślinione)
- hamulce
- kieszonka na telefon i inne
- torba (koniec końców kupiłam bez torby, po czym nabyłam świetną z przewijakiem- dodatek do jakiejś gazetki- REWELACYJNA sprawa taki przewijak)

To chyba na tyle... Nie kierowałam się modą ani szpanem. Poszłam w praktykę i na dobre mi to wyszło. Wózek radził sobie nawet na drogach żwirowych. Dotrwał do końca (znów moje choróbsko- Krzysio długo jeździł w wózku, bo gdy zaczął biegać- nie byłam w stanie Go gonić) i poszedł do następnego brzdąca.
renata29
pierwszy
klucha
ja bym dołożyła minimalnie i kupiła od Quinny- bardzo fajne mają spacerówki- lekkie i mało miejsc apo złożeniu zajmują, moi faworyci to yezz i zapp xtra2 :)
swinkapepa
klucha napisała:
ja bym dołożyła minimalnie i kupiła od Quinny- bardzo fajne mają spacerówki- lekkie i mało miejsc apo złożeniu zajmują, moi faworyci to yezz i zapp xtra2 :)
Mi spodobal sie ich najnowszy model- yezz air- wyglada nieziemsko. Nie mialam okazji go przetestowac. Podobno material wentyluje powietrze!
amalka
Zastanawiam się jak materiał może "wentylować powietrze"... Dyć to faktycznie jaki wynalazek (smiech)
klucha
swinkapepa napisała:

Mi spodobal sie ich najnowszy model- yezz air- wyglada nieziemsko. Nie mialam okazji go przetestowac. Podobno material wentyluje powietrze!

zerknełam w necie na stronę Quinny na tego yezz air, nie widzę zbyt dużej różnicy między yezzem- prócz kolorów- fajnie ten szary się prezentuje... i o co chodzi z tym wentylowaniem?
marlena9
yezz air ma również głębsze siedzisko tak mi się wydaje z tego co widziałam te wózki w sklepie stacjonarnym
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.