Menu

Jakie ?

Mam zapytanie czy 3 miesiecznemu dziecku zmieniac smoczek na medium tzn na2 ? zaznaczam ze kupuje butelki campolu bebies , i mam dylemat bo jak kupilam butelke lovi jest tam zaznaczone ze rozmiar smoczka zwiekasza sie co 3 miesiace dziecku wiec nie wiem jak sie dostosowac do tych zwyklych smoczkow kauczokowych z canpolu...

martus1988
 747  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko - jedzenie

Odpowiedzi

joasik31
ja nie patrzyłam na to, co jaki czas powinno się zmieniać smoczek. Widziałam, że moja Natalka nie umie pić przez smoczek do mleka, więc kupowałam smoczki do kaszek, z większą dziurką, a zmieniałam go częściej, bo przecież smoczki zużywają się często.
mammma
na opakowaniu smoczków canpol babies jest napisany wiek dziecka. używałam butelek zwykłych i baloników i smoczków uspakajających tej firmy. na smoczkach do karmienia jest też oznaczenie od jakiego wieku nadają się do mleka, herbatki, oddzielny cross flow jest do kaszki. ja nie miałam problemu.
anetka2803
ja tez na to nie patrze smoka w butli i tak trzeba wymieniac co 3mc bo moga byc jakies uszkodzenia wiec ewentualnie jak mine czas dostostujesz smoka sobie do wieku malego:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.