Menu

Jakie buty?

Witajcie! Mam problem nie wiem jakie buty kupić Synowi. Zastanawiam się czy te pierwsze nie będą za mało ciepłe, są na polarze. Te drugie są na futrze i chyba będą za ciepłe.
Może powinnam kupić te pierwsze na teraz, a jak będą mrozy to kupię cieplejsze.
Jak sądzicie?
http://allegro.pl/next-kozaki-sniegowce-w-polsce-10-uk-17-5-cm-i3691443887.html
http://allegro.pl/next-sniegowce-jak-kalosze-w-polsce-10uk-17-5-cm-i3686221122.html

Ada3610
 492  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy buty

Odpowiedzi

kama86
Na zime dziecko powinno miec cieple buty wiec wybralabym te drugie..
kama86
I urwalo mnie..komputer mi szaleje;)
Moj syn na teraz ma tzw przejsciowe buty a na zime ma cieple z futerkiem..
My zawsze kupujemy dwie pary butow ,bo syn chodzi do szkoly i na zmiane musi miec.
amalka
W zeszłym roku kupiliśmy podobne do tych z Twojego drugiego linku (tyle, że połowę taniej) i były GENIALNE! Nie za ciężkie, podeszwa zginała się tam gdzie powinna, cieplusie, wytrzymałe i niezawodne. Przez całą zimę ni razu nie przemokły a po sezonie wciąż wyglądały jak nowe. Zatem naprawdę warto. Kupiliśmy w Lidlu (te z błękitem)
amalka
W tym roku również wybrałam się do Lidla (ludzie jak dzicy walczyli przy stoisku z obuwiem dziecięcym) i nabyłam "na teraz" i cieplejsze zimowe dni buty trekingowe (te z błękitem) Mały od ponad pół roku sznuruje samodzielnie, więc nie ma problemu.
amalka
Tydzień później udało mi się dopchać po jedną, ostatnią już sztukę kozaczków (też "Lidlowych") i te już są na mroźne dni.

Myślę, że warto mieć i takie, i takie (kciuki)
LaMandragora
Zdecydowanie, patrzac na te dwie pary, wybralabym druga. :)
Ada3610
amalko my nie mamy Lidla, biedronek jest aż 4 w mieście i nic więcej.
Jednak przejdę się do sklepu i popatrzę co mają. Na teraz kupię coś takiego jak te pierwsze, a na mrozy kupimy śniegowce.
koza54
Córka ma na razie przejściowe kozaki z polarem w środku, wkrótce kupimy typowe śniegowce z futerkiem. Lepiej mieć dwie pary tzn jedne troszkę cieplejsze a drugie właśnie lżejsze, po co dziecku mają marznąć czy się przegrzewać stopy...
tymianek
podobają mi się bardziej te drugie, ale właśnie wszystko zależy na kiedy mają być. Jeżeli na pogodę taka jak teraz to te pierwsze, a jak na typową śnieżną i mroźną zimę to drugie.
amalka
(kwiatek) Nie namawiałam Cię na zakup Lidlowych (grins) Po prostu poparłam twój drugi wybór. Świetne są. Tak jak wspomniałam w swej odpowiedzi- warto mieć obuwie lżejsze (na teraz i cieplejsze, zimowe dni) oraz solidnie ocieplone i nieprzemakające.

W moim niedalekim sąsiedztwie są 3 Biedronki (grins) Do tego Netto, Lidl, E'Leclerk, 3 żabki (każda nie dalej jak 300 metrów od domu). Fresh Market, Carrefour, Kaufland... Ujedź kawałek i znajdziesz kolejne. Taka mała mieścina a market koło marketu...
Ada3610
Dzięki za pomoc(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.