Menu

Jakie cechy najbardziej cenicie u swoich partnerów?

Jakie cechy charakteru bądź sposób bycia najbardziej cenicie u swoich partnerów? Podzielcie się z nami, co to takiego? Jakie cechy urzekły i urzekają Was u partnerów?

Ania
 608  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina Dom i Ogród związek partnerstwo

Odpowiedzi

mycha2706
Pracowitość, zaradność, dbanie o to, by niczego nam nie zabrakło...a urzekła mnie Jego czułość i romantyczność...a ze królem kamuflażu jest doskonale ukrył swoją mroczną stronę...jest inteligentny.No i potrafi gotować. Wszystko potrafi zrobić. Zbudować dom od podstaw, sam na przykład potrafi.I jest spontaniczny, odważny i wiedzę z historii II Wojny Światowej ma w jednym paluszku-tym też mi zaimponował, bo mamy o czym rozmawiać i się spierać.
alinagj1o2
Pracowitość ,uczciwość ,prawdomówność .
Beatka2010
Zaradność i uparte dążenie do celu -To w nim kocham i tego mu zazdroszczę
renata29
Urzekło mnie to,że był bardzo szarmancki i długo w jego oczach pozostawałam ideałem.Ach...gdzie te piękne czasy :)
amalka
Mogłabym skopiować to co napisała @Mycha, tyle że wiedzę na temat II Wojny Światowej zastąpiłabym rozległą wiedzą ogólną...

Cenię męża również za to, że ON docenia mnie, że przetrwał przy mnie (a właściwie ze mną) moje obie choroby, operacje, rekonwalescencję... Za to jakim wspaniałym jest ojcem, jaki szacunek ma do swojej mamy i moich rodziców, za szalone poczucie humoru, za to że wzruszają go ludzkie dramaty... Kocham mojego Miśka nad życie :)
Ada3610
Jest bardzo pracowity i sumienny. Dba o Nas. Jest super Ojcem, a przede wszystkim cierpliwym.
Jest złotym człowiekiem, że wytrzymuje z taką zrzędą jak ja.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.