Menu

Jakie kary

Stosujecie jakieś kary wobec swoich dzieci? Jak np. zakaz oglądania telewizji czy grania na komputerze? I co w ogóle myślicie o karaniu dzieci – czy to właściwa droga? Pytam czysto teoretycznie. My kilka razy próbowaliśmy takich praktyk jak zakaz oglądania telewizji i jakoś nikt na tym nie ucierpiał – może inaczej. Chłopcy nie odczuli tego jako kary, bo potrafią się obejść bez telewizji. Dlatego ciekawi mnie jak jest u was.

Rouge
 2594  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

kara karanie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Raz ukaralam moja starsza 2 tygodniowym zakazem gry na komputerze.
Powiem szczerze, ze to akurat nie przynioslo za bardzo skutku, bo cora stwierdzila... Eee tam... za 2 tygodnie moge znowu...

Stwierdzilam, ze nie bede jej karala w ten sposob, by telewizor czy komputer nie staly sie metoda karania czy nagradzania.

Karajac ja zabraniajac jej np grania na komputerze innym razem nagradzalabym ja pozwalajac jej na nim grac...

Jak karam?

Czy to mozna nazwac karaniem... Hmm...

Wyciagam wnioski z postepowania corek... na zasadzie... co popsulas, to napraw...

Rozlane? Masz scierke? Komus cos brzydko powiedzialas... idz do pokoju, zastanow sie nad tym, przyjdz, przepros i powiedz dlaczego przepraszasz...

O... takie kary stosuje...
Misia80
Póki co to Mikołaj jest za mały by wobec Niego stosować jakiekolwiek kary,bo i tak nie zrozumie,że zrobił coś źle.Jeśli robi coś czego nie powinien to po prostu mówię,że tak nie wolno i grożę palcem....ale i tak raczehj nie wie o co chodzi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.