Menu

jakie łóżeczko?

Cześć Mamusie Odkąd sięgam pamięcią kupowano drewniane łóżeczka dla dzieci, ale słyszałam ostatnio kilka pozytywnych opinii o łóżeczkach turystycznych, które ponoć bardzo dobrze się spisują od pierwszych dni życia dziecka. Czy któraś z Was kupiła łóżeczko turystyczne? Jesteście zadowolone?

Angie24
 619  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta łóżeczko

Odpowiedzi

malamama17
O tak. Łóżeczka turystyczne cieszą się coraz większą popularnością. Ja miałam co do tego pewne wątpliwości. Ale szczerze mówiąc mojej małej lepiej śpi się właśnie w turystycznym :)
dominikas87
My od poczatku mielismy bardzo podobne http://allegro.pl/super-okazja-nowe-lozeczko-arti-simbo-zobacz-i2233481000.html i bylismy bardzo zadowoleni,synus spał w nim ponad 2 lata
tlolek
mamy drewniane oraz turystyczne
Drewniane przetrwało mojego Synka a teraz Córa w nim sypia
a turystyczne jak dla mnie jedynie na wyjazdy.Mieliśmy właśnie z tej firmy "arti" na trzecim wyjeździe już sprawiało problemy
jagoda30
ja mam tur, ale nie mogę znaleźć linka. generalnie super, ma bieguny, moskitierę i parę innych rzeczy ale jeszcze z nami nie jeździło nigdzie, więc nie wiem jak będzie.Włożyliśmy też do niego dodatkowy materac, no i jeszcze ten plus, że nie musisz kupować ochraniaczy na szczebelki.
jagoda30
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-najlepiej-wyposazone-i2243507968.html
jagoda30
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-najlepiej-wyposazone-i2243507968.html
jagoda30
jak zwykle ucieło wyposazone-i2243507968.html
Ada3610
mieliśmy na początku drewniane, ale jak synek zaczął się przemieszczać w łóżeczku i ciągać za ochraniacze to przeprowadziłam go do turystycznego. Przy drugim dziecku odrazu bym turystyczne rozstawiła. Jest o wiele razy lepsze i praktyczniejsze od drewnianego.
margolcia85
ja mam drewniane, od początku zarówno syn jak i córcia teraz śpią w drewnianym i nie było dla nas żadnego problemu przy mikołaju z tym ze się przemieszczał i w ogóle, nie wiem dlaczego ale nie jestem przekonana do łóżeczek turystycznych może dlatego ze kuzynka miała i narzekała, nie byłą zadowolona ....
renata29
miałam turystyczne dla starszego synka,teraz młodszy w nim śpi.Jestem bardzo zadowolona.Kupiliśmy tylko dodatkowy materac.Chłopaki szaleją w nim,jest wytrzymałe i nieprawdą jest,że dziecko w takim łóżeczku później uczy się wstawać.Polecam jak najbardziej.
33anna
Od początku młodszy syn miał łóżeczko turystyczne i jestem bardzo zadowolona, polecam.
minio
corcia miala drewniane,a synus od urodzenia turystyczne z obu bylam zadowolona,tylko do tego drugiego dokupilam materac
piasekpustyni
śpi w szczebelkowym, a kojko mamy w dużym pokoju bo czasem trzeba Go było na minutę zostawić i chociażby pójść do ubikacji, ale nigdy w nim nie spał, teraz służy za graciarnię dla zabawek (smiech)
ekomama
Łóżeczko turystyczne, bez wątpienia jest niezwykle praktyczne. Pytanie - czy wygodne zarówno dla dzieci, jak i mam tuż po porodzie. Trudno przecież schylać się niemal do podłogi, a w łóżeczku tradycyjnym, ze szczebelkami, zawsze istnieje opcja regulacji wysokości położenia materaca.
Ja wybrałam polecane przez producenta łóżeczko z opcją JUNIOR, dzięki czemu, gdy dziecko będzie miało 3-5 lata i będzie już za duże na mebelek ze szczebelkami, zdejmiemy boki i zamontujemy szczyty, dzięki czemu nasz malec będzie mieć "dorosłe" łóżko :)
Łóżeczko faktycznie kosztowało trochę więcej, ale postawiliśmy na jakość, atesty oraz fakt, że posłuży także drugiemu dziecku, które planujemy mieć za kilka lat.

Oto wybrany przez nas mebel - łóżeczko drewniane Perfect
Łóżeczko dziecięce bukowe PERFECT • BEDS.pl

Dla nowonarodzonego malucha najważniejszym meblem jest łóżeczko. Wynika to z oczywistych względów, ponieważ to właśnie w nim dziecko...

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.