Menu

Jakie ma szanse ojciec dziecka

Witam kolezanka rozstala sie z narzeczonym,maja dziecko 3 letnie i on jej grozi ze zabierze jej dziecko bo nie pracuje.Ona nie pracuje nie pije nie ma klopotow na policji ani ni z tyh rzezy.Dba o dziecko ma wszystko.Ojciec dziecka natomiast ma wyrok w zawieszeniu za pobicie(bojka kolego)nad uzywa alkoholu czasami skakal do niej z lapami,raz wzywala policje itd.Boi sie dziewczyna ze straci dziecko..Mozecie cos powiedzieć czy poradzic?

Marta050709
 763  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem prawa do dziecka

Odpowiedzi

marta160211
Jak większość facetów pewnie tylko się odgraża. Również uważam, że nie ma się co martwić.
Pacholec
wiadome dla sadu matka ma zawsze pierwsza prawa do dziecka
kinia87
Nie ma co powiedzieć to grozi zabraniem dziecka co jest nierealne, bo jak piszesz ma wyrok i jest notowany.Tak jak pisze basia1981 trzeba mieć naprawdę mocne argumenty żeby są zabrał prawa matce. Więc nie ma sie o co martwić.Jedynie o alimenty.Niech załatwia jak najpredzej.
madziullka
Chce jej zabrac dziecko ale sa nażeczeństwem?? niech ona się określi zacznie działac. Po co zyje z takim debilem?? papiery o alimenty, pozbawienie wladzy rodzicielskiej i po sprawie. Pozatym tatunio dziecka od matki nie zabierze.... tymbardziej ze to on jest ten zly tak wiec niech dziala bo jak mozna byc w takim toxycznym zwiazku????
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.