Menu

jakie mleko?

mamuśki jakie mleko naj lepiej dawać dziecku 3 miesięcznemu? nan activ ., bebilon,czy bebiko?

mamuska18
 729  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

Paulinka1701
ja akurat podalam bebiko i malej podpasowalo..(grins)
tlolek
moj w tym wieku pił nan ha a później przeszłam na bebilon zwykły
tlolek
a pytałaś lekarza??jakie powinno byc odpowiednie??
Anita21
ja podaje nan i jest ok
paulaa
JA PODAWAŁAM NAN activ i dla mojej córki było dobre ale wiadomo każde dziecko jest inne
nikordia
ja dawałam synkowi NAN HA1 ale po miesiacu zmieniłam bo nie mógł kupki zrobic robił rzadko i bardzo twrde. zmieniłam na bebiko i jest ok. załatwia sie normalnie.
Nicoletta
wydaje mi się,że trzeba sprawdzić które dziecku odpowiada najbardziej bo nie ma reguły,że najlepsze w danym wieku to czy tamto.. mojej koleżanki syn źle reagował na NAN,teraz daje mu BEBIKO i jest ok.. podejrzewam,że u połowy dzieci mam z NM jest odwrotnie więc spróbuj i zobacz które najbardziej mu odpowiada ..
mamuska18
no tak:) pytam bo te co wymieniłam mam wszystkie kupione moja niunia nie ma skazy ani uczulenia wiec moze mic wszystkie i chyba przejde na bebiko :) bo jest juz na rynku tyle lat..
Brygidka82
Ja zawsze bebiko i jest ok do tej pory.
megil
Polecam skonsultowac to z pediatrą. ja kamię piersią, ale odkąd mojemu Norbertowi daję na noc kaszkę konieczne było wprowadzenie mleka modyfikowanego. Jestem alergiczką, stąd lekarz polecił zaczął do Bebilon HA- niestesty mały nie polubił tego mleczka. Kolejne za to okazało sie trafione- Hipp Bio- bardzo zasmakowało mojemu synkowi. Mimo, iż nie jest to mleko dla dzieci u których występuje ryzyko wystąpienia alergii, to u mojego synka sprawdziło się znakomicie;-)
Nicoletta
wszystkie są pewnie tak samo dobre bo w końcu nie są mleczkami wyprodukowanymi pod byle budą tylko renomowanymi (grins) więc jeśli każde może sączyć to ja na twoim miejscu zwróciła bym uwagę na cenę i przeliczyła ile miesięcznie wyszło by na każde i wybrała te, które ma najbardziej korzystną cenę ..
mamuska18
nio bebiko 12,50 nan 25,a bebilon 19...(aniol) hmmm nie roznia sie cena kazde mleko musi byc dobre zobaczymy jak moja cora zareaguje na bebiko...najpierw zuzyje ten bebilon pepti co kupiłam nie potrzebnie bo pielegniarka mi przepisałła na recepte bo sie pomyliła ale cóż...mleka ha są okropne smierdza,wiec dzieci jesli nie sa uczulone powinny jesc normalne...:)
Nicoletta
weź pod uwagę też wielkości opakowania..
ostatnio znajoma mówiła mi że bebiko 12zł, bebilon 3
(ta duża "pucha") .. tu niby wydaje się,że bebilon drogi ale po spojrzeniu na gramy okazuje się,że jest o wiele większy ..
mamuska18
jesli chodzi o wiekszosc opakowan to kazde mleko ma male 350 g
mamuska18
moja niunia po nanie miala twarda kupe robiła az z krwia po bebilonie było ok ale postanowiłam bebiko po konsultacjach z wami:)
daryjka87poznan
Moja jest na bebiko.
aisyrk3017
Ja od urodzenia do tej pory a ma mała 17 miesicy daje BEBILON..
martnow82
Moja Mała pije Nan Active i jest ok.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.