Menu

Jakie mleko?

Prawdopodobnie wkrótce pójdę do pracy.Praca trzy zmianowa a co za tym idzie pewnie będę musiała Mikołajka odstawić od piersi.Jakie mleko możecie mi dziewczyny polecić?Mikołaj ma prawie 11 miesięcy.Powinnam zaczynać od 1 czy dobrać odpowiednie do Jego wieku?zupełnie się w tym nie orientuję.Z góry dziękuję:)))

Misia80
 2058  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie karmienie dziecko mleko modyfikowane

Odpowiedzi

KdaPl
Jeśli jednak zdecydujesz się na modyfikowane to od razu na 2.
KlaudynaK
jesli chodzi o mleko modyfikowane, to Stas je nan i jest ok. Trzeba zaczac od 1. najlepiej kupic jedno opakowanie i zobaczyc czy dziecko bedzie jadlo, jesli tak przy drugim mozna juz kupic 2, potem 3. mleko zmienia sie z 1 na 2 po jednej miarce na dobe. np 7 miarek jedynki, nastepny dzien 6 jedynki 1 dwójka, potem 5 jedynki i 2 dwójki i tak dalej. To samo przy zmianie z 2 na 3.
Nan aktiv tez jest bardzo doby.
KdaPl
Nasza położna poleciła nam bebiko (małemu smakowało), nan jest mniej słodki i czasem dzieci nie chcą go pić.
KlaudynaK
nie na 2, na jedynke koniecznie. jesli dziecko jest na piersi trzeba zaczac od jedynki, jest najblizsze mleku matki, dziecko musi sie przestawic. zawsze zaczyna sie od jedynki tak radzila mi lekarz
Misia80
Dzięki dziewczyny.Teraz mi się przypomniało,że zaraz po porodzie jeden dzień jeszcze w szpitalu nie miałam pokarmu i Miki dostał właśnie Bebiko.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.