Menu

jakie plany macie na majowy weekend?

jakie plany na majówkę? jedziecie gdzieś? a może spędzacie w domku? rodzinnie, imprezowo, grillowo?
ja akurat we tym roku 3 maja mam wesele koleżanki, więc idziemy na imprezkę :) a tak to raczej w domku, może jakieś spacerki i relaksik :)

anul
 292  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport weekend majowy

Odpowiedzi

kinia87
My się wybieramy do Karpacza:)
Bestyjka
Imprezuję z koleżanką
iwus198920
jutro siedzę sama z dziećmi a 3.. nie wiem zobaczymy
emikacpi
Dzisiaj pędzę naszą perełką z mężem na słowacje , organizuje ksiądz który też jeżdzi na czoperku :D jutro grill i znajomi a w sobote wylot męża i łzy(pout)(pout)
oli28
Dziś jedziemy do rodzinki w świętokrzyskie wracamy jutro wieczorem,w sobotę przyjeżdżają do nas znajomi na grilla,a w niedziele odpoczywamy bo sobocie:)
amalka
Ostatni słoneczny dzień weekendu spędzamy u Drugiej Mamy (ma dziś urodziny) zatem przynajmniej poranek wykorzystam "po mojemu" i zabieram się z synkiem na działeczkę. Obiad ugotuję w plenerze (u mamy mięso i inne smażeliny, których ja i Krzysio nie jadamy), poplewię, posieję... naładuję bateryjki przed spędem rodzinnym. Jeśli prognozy się nie spełnią i pogoda jednak dopisze przez resztę dni- będzie grill ze znajomymi.
Nula139
Dziś gril na działce, jutro i w niedzielę do pracy, a w sobotę odpoczynek i może wypad na działkę.
Anemona
dzis praca, murze odrobić wczorajsze wolne. Piątek sprzątanie i ogarnianie garderoby rodzinny przed komunia. Sobota pierwsza spowiedź Patryka, chyba bardziej sie stresuje od niego. Niedziela Komunia Syna. Weekend jedyny w swoim rodzaju
blue
Mi najlepiej odpoczywa się u siebie na małych błoniach :) Nie ma co wyjeżdżać gdzieś na takie długie weekendy, bo wszędzie pełno ludzi i tłok, a tak to w Szczecinie póki co ładna pogoda, więc wybraliśmy się z dzieciaczkami do Puszczy Wkrzańskiej, wiosna w pełni, okolica urokliwa, nastraja do spacerów, więc zamierzamy spędzić ten weekend razem, na świeżym powietrzu, trochę odpocząć i naładować akumulatory :)
czekoladka22
my dziś planujemy grilla i wieczorny sport.. sobota może spotkanie z koleżanką ... wczoraj też miło spędziłam wieczór z mężulkiem :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.